Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátom 22....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátom 22. szülinapjára, ha csak nem rég ismertem meg? (1 hónapja)

Figyelt kérdés

Nem tudom belőni, vajon mi lenne jó ajándék ennyi idő után, mert se túl kicsit, se túl nagyot nem szeretnék, furán venné ki magát..

Süssek sütit, és mellé még vegyek valamit?

20/l


2016. máj. 9. 20:03
1 2 3
 11/24 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én pl. páromtól még a járásunk előtt és kemény 1,5 hónap ismeretség után egy ceruzát kaptam. (mert szerettem rajzolni) És teljesen jó volt.


Szóval, ha van valami támpont. Vehetsz neki tollat. Vagy ha szereti az ékszereket akkor csomózásos technikával készíthetsz neki karkötőt. (tök egyszerű)


De szerintem az is klassz, ha felhívod magadhoz főzöl neki és megnéztek valamit.


Esetleg mozi?


Szóval azért szerintem ha végig gondolod elég sok a lehetőség. Mi az ami viszonylag egyszerű, de boldoggá teszi az embert.

2016. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hívd meg moziba, vagy strandra, valami jó kis közös programra, nem kell ezt túlgondolni.
2016. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Onlány. persze, másnak tetszhet, nekem is volt bögre fanatikus barátnőm, de ő kapni szerette nem adni :)
2016. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A süti szerintem tökéletes ötlet. Sőt, ha tudsz, süss tortát. Nem kell nagy, egy picike is megteszi. A tetejére pedig tudsz írni cukormázból valami üzenetet. Vagy tudsz venni színes formázható marcipánt és csinálhatsz a torta tetejére két ember figurát: egy lányt (te) meg egy fiút (ő), akik ölelkeznek vagy puszilkodnak. :)
2016. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én a páromat elvittem szabadulós játékra. Mi kábé 4 hónapja voltunk együtt :), meg vettem egy társast. Mondjuk én nagyon szeretek nagy ajándékokat adni.

Simán jó, ha veszel egy sütit, és ha venni akarsz valamit neki, akkor szerintem valami olyan legyen, aminek funkciója is van. Én vettem már fagyis kelyhet, kerámia kést (hallelujah, a barátom szeret főzni, ha már én nem :D), úgyhogy ha ismered, és tudsz neki valami hasznos apróságot venni, szerintem az tök jó :). De szerintem egy süti is tökéletes, ha édesszájú.

Szerintem sem kell amúgy túlzásba vinni ennyi idő után, lássa, hogy törődsz vele, figyelsz rá, mit szeret, többre szerintem nincs szükség :)

2016. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
a társas is jó ajándék (legalábbis én nagyon szeretnék egy társasozós lánytól kapni egyet-kettőt-ötvenet), de azért az általában elég drága egy 1 hónapos kapcsolathoz :)
2016. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Süss sütit,mellé vmi jópofa tároló doboz, amiben a süti lesz később meg tud benne kacatokat tárolni, vagy egy jópofa üdvözlőlap és akkor meglesz a tartós része is az ajándéknak,mert elteszi a dobozt v képeslapot , a sütit megeszi és kész.

Amúgy is férfiak szívéhez..

2016. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

én is sütire szavazok.


a bögrét meg az ilyen közhelyes dolgokat hanyagold, de ha mindenképp szeretnéd meglepni, akkor a stílusának megfelelő inggel/pólóval azért talán annyira nem lehet mellélőni, és azon mégiscsak látszik, hogy foglalkoztál vele. Nekem azt vett a barátnőm, amikor még csak pár hete jártunk és szülinapom volt...

De ezt csak akkor ha jó ízlésed van :)


Sajnos az összes többi dolog aminek egy férfi örül (mobiltelefon, elektronikai kütyük, 5.1 házimozi, motor, robogó, gépkocsi) elég drága ahhoz hogy egy egy hónapos kapcsolatban ennyit áldozz rá. :D

2016. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Sutyerákok!

Nekem pl: semmi ellenvetésem nem lenne, ha a barátnőmtől bögrét kapnék. Sőt! Az sem ha semmit. Mondjuk többet jelent ha hozzám bújik, megölel, megcsókol, aztán azt mondja hogy Szeretlek! Boldog Születésnapot! A többit meg gondoljátok mellé.

2016. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
funkcionális analfabéta... nem az ára miatt utálja az ember a bögrét, hanem mert az abszolút fantáziátlanok utolsó mentsvára, akiknek még egy ölelés vagy egy süti sem jut eszébe
2016. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!