Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátom 22....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátom 22. szülinapjára, ha csak nem rég ismertem meg? (1 hónapja)

Figyelt kérdés

Nem tudom belőni, vajon mi lenne jó ajándék ennyi idő után, mert se túl kicsit, se túl nagyot nem szeretnék, furán venné ki magát..

Süssek sütit, és mellé még vegyek valamit?

20/l


2016. máj. 9. 20:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én 2 hónap kapcsolat után megcsináltam a kedvenc autóját kicsiben kartonból és gyurmából, nagyon tetszett neki. Az egyik exemnek csináltam kisrepülőt, a másiknak megvarrtam a kedvenc karakterét a kedvenc játékából (egy főnixmadarat), stb.

Csak tudod, mi a hobbija.. Ha szeret olvasni, vegyél neki könyvet a kedvenc írójától, ha szereti a filmeket, akkor hívd el moziba, ha szereti az autókat, akkor összedobhatsz neki valami kisautót, vagy posztert, naptárat, akármit... vagy vehetsz valami kis csecsebecsét a kedvenc sportcsapata logójával, stb.

Ha már összejöttél vele, akkor valamennyire csak ismered, tudod mi érdekli, stb.

Bármit választanék, tuti süték mellé valami sütit. Az exem nem volt édesszájú, neki hústortát csináltam, annak is nagy sikere volt :D

2016. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Lányok, soha ne egymásnak adjatok tippet, hogy a ti barátotok minek örült. Én is "örültem" már nagyon plüss szirszarnak, meg illatgyertyának... azóta sem tudom, hol vannak. Az ember udvariasan jó pofát vág a legidiótább tárgyhoz is, mert a csajt nem akarja megbántani, de az legtöbbször igen messze áll a valós örömtől. A süti/kaja mondjuk mindig bejövős.
2016. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#21-es viccen kívül te vagy a tökéletes nő :)
2016. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ma 18:57

Azért attól messze vagyok, de ha valakit szeretek akkor figyelek rá mit szeret, és igyekszek a kedvében járni, ez alap, nem? :D

2016. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!