Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Későn kezdett el kamaszodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn kezdett el kamaszodni vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Barátom idén tölti a 20-at (!!), de teljesen úgy viselkedik mint valami 14 éves. Van egy haverja akit kb istenít vagy nem is tudom. A srác annyira nem foglalkozik vele, de van egy ilyen hatalmas vízipipája, és úgy megtetszett barátomnak hogy ő is vett egyet. Mellesleg alig használja, bár ennek csak örülök mert nem szeretem. Akkor a srácnak van ecigije, most barátomnak is kellett egy. Pedig nem cigizik. Azt mondta nikotin nélkül szívná így olyan lesz mint egy hordozható pipa. Meg azokat a zenéket hallgatja mint a pali. Én meg csak pislogok hogy mi vaaan? Szerintetek?:D ez csak ilyen átmeneti dolog és majd kinövi? Komolyan nem értem hogy egy 20 éves miért viselkedik így, eddig nem volt ilyen.

Előre is köszi a válaszokat, oltogatasokat nem kérek!



2016. máj. 10. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan birka exemet pont 20 évesen hagytam el, mert nem nőtte ki, csak rosszabb lett 16 éves kori önmagához képest.
2016. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom.:/

Én nem akarom elhagyni,szeretem. Csak tudom hogy ő nem ilyen. Remélem ki fogja nőni

2016. máj. 10. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel nyugtatgattam magam egy darabig, de aztán beláttam, hogy nekem erre nincs időm, hogy kivárjam, hogy eldönti, hogy ő most párkapcsolatot akar, vagy pasikért rajongani meg újra tini lenni.

Nem ijesztgetni akarlak, de ez a birka dolog veszélyes. Mi lesz ha egy füves, drogos alkoholista lesz legközelebb a példaképe?

1#

2016. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha az lesz a példaképe akkor nyilván nem leszek ilyen bizakodó. Ha ez így megy tovább komolyan el fogok vele beszélgetni.
2016. máj. 10. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak tudom hogy ő nem ilyen."


De hát pont leírtad, hogy ő ilyen ... Csak én nem értem?


Egyébként akaratgyenge, rosszul szocializálódott, kifejletlen személyiség ... Maradj vele, majd pesztrálgathatsz egy nagyra nőtt ovist :-P

2016. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont ezért nem kezdek huszonéves gyerekfiúkkal. Nekem erre nem lenne idegrendszerem. És egy idő után, ha te az ennél érettebb vonalat képviseled, hidd el, neked sem lesz.
2016. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért mondtam hogy nem ilyen, mert eddig nem volt ilyen. Csak az utóbbi időben. Mondjuk pont most ballagtak el, nem fognak már találkozni, remélem visszaszáll a földre.
2016. máj. 10. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!