Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egy elég nagy szerelmen vagyok túl. És arra, hogy milyen nagy szerelem, az utóbbi hónapokban ébredek rá. Ő hagyott el és a kapcsolatunk vége felé meg utána is azt láttam rajta, hogy eléggé kinyílt a csipája, de rossz értelemben.


Ahogy népszerűsödött és szórakozgatott a körülötte levőkkel, úgy távolodott tőlem. Eleinte még képes volt hallgatni a szép szóra, igazat adni nekem, a végére már nem. Ellenem fordult, ment a saját feje után.


Elsők voltunk egymásnak és nem vagyok túl rajta. Iszonyatos frusztráltságot érzek. Próbáltam továbblépni, de nem igazán sikerült. Azt is be kell vallanom, hogy az motivál az ismerkedésben, hogy miatta akarok továbblépni. Vagy el akarok követni valamit, ami végre neki is rosszul eshet. Ő tett tudatosan olyan dolgokat a kapcsolatunk alatt vagy végén is, utána is, amikről tudta hogy nekem rossz lesz.


Szemétség így ismerkedni, esetleg kapcsolatba belekezdeni, hogy közben a hatása alatt vagyok egy előzőnek? Kb a frusztráltságom táplálja azt, hogy ismerkedjek. Mintha azt hinném attól jobb lenne, bár nem ezt mutatják az eddigi tapasztalataim. Már én sem vagyok biztos abban, mit akarok.


Bár a továbblépéssel id gondjaim vannak. Az ellenkező nemben nem igazán látok semmit, csak húst. Nem látok olyat, akit tisztelni tudnék vagy fel lehetne rá nézni.


2016. máj. 10. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Hány éves vagy?

Férfi vagy nő vagy?

Mit kellene tenned? Még most ne bonyolódj kapcsolatba, mivel nem léptél még túl rajta. Majd az idő megoldja.

Ha most belemész egy kapcsolatba szerelem nélkül, az ki fog bukni előbb utóbb. Akkor pedig a másik fél fog sérülni, mert az bántó és megalázó lesz számára.

Nem az hogy szemétség így ismerkedni, de előbb ismerd meg, aki tetszik. Mert tetszeni tetszhet, de ha nincs erős vonzalom, akkor ott nem lesz semmi. Úgy meg a kapcsolat halálra van ítélve.

Bosszút meg ne forralj. Az a szemétség.

Egyébként miért nem tudattad vele a kapcsolat alatt, hogy neked rosszul esik amit tett? Buta ne legyél. Beszélgetni kell a dolgokról, nem hallgatni mint a sír.

2016. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 icu75 ***** válasza:
Szia! Ahogy a történeted olvastam,újra átéltem amikor engem hagyták el. Én is nagyon sokat gondolkodtam akkor és igazából rájöttem,hogy annak a kapcsolatnak tényleg nem sok értelme volt már csak benne voltam,mentek a hétköznapok,minden természetes volt. Fél évig magam alatt voltam szedegettem a széttört szívem meg egóm darabjait,nem volt és nem is akartam kapcsolatot. Aztán átfordult a dolog,és hajtottak a hapsikat,azt hitték ők a vadászok,de nem ők a szerencsés áldozatok voltak,használtam őket soha nem ígértem semmit,ha egy kicsit is kötődtem volna léptem,4-5is volt egy időben,tudod van egy mondás:akinek több kutyája van annak egy sincs. Aztán kezdtem lenyugodni,újra magamra találtam és újra rám talált a szerelem. Biztos receptet senki nem fog neked adni. Nővagy hallgass a megérzéseidre,és tedd meg amit akarsz,ne érdekeljenek az elvárások,a te életed neked kell élned. Hibázhatsz is attól se félj,mert előbbre visznek.
2016. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szemétség így ismerkedni, esetleg kapcsolatba belekezdeni,"


az.


Meg nem fog menni, kilátszik ám, messziről.

2016. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!