Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A balaton patján megláttam egy német pasit nem egy görög isten de vmi mégis megfogott benne.sokat néztük egymást, de más nem történt mert volt pár leküzdhetetlen akadály.(ezekre most inkább nem ténék ki)kétségbe estem amikor rájöttem h nem láthatom többet,de mégid vhogy nyugodt maradtam mintha érezném h nem utoljára láttam.vagy ezt csak bemesélem magamnak?minden esetre elhatároztam h megkeresem neten.szerintetek hol kéne próbálkoznom?németország miek részérők jöhetett?voltam a virágkarneválon debrecenben és mintha őt láttam volna az egyetem kocsijánál.szerintetek lehetséges ez?vagy csak én hittem azt h ő?de úgy hasonlított rá mondjuk nem láttam sokáig pedig aztán próbáltam megkeresni de nem láttam újra.annyira zűrzavar van a fejembe.foltyon le kell kötnöm a figyelmemet h ne ezen rágódjak.szerteném hinni h őt láttam de ez annyira kétséges h ő pont ittt.de nem akarok elfelejteni .annyira félek h elfelejtem az arcát.:(
2009. aug. 23. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Háth...Az tény,hogy a német pasik(15-20 évesek) nagyon hasonlítanak egymásra...Úgyértve magas,szőke,kék szemmel és pisze orral.Ha nem találod meg neten,de sokat jár rajta az eszed,menj el valamerre sétálni és szemelj ki vlaaki mást(biztos találsz cukibbat is mint ő).Ha attól félsz h elfelejted az arcát,rajzold le,vagy valami...
2009. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A német srácok...

Én Angliába menet a Belgiumból tenger alatt átmenő vonaton láttam meg egy német srácot. Aztán pár napig összefutottunk (ugyanabban a kisvárosban Angliában), de ő csapatostul volt, semmi nem lett.

Utána néztem csomó sulihonlapon, de semmi... Semmi értelmeset nem találtam. Ennek 3 éve. Az arcát elfelejtettem, de még mindig él bennem, ahogy szemeztünk csomó ideig és hallottam, ahogy a haverjai cukkolták... Ahj.


Ő már sosem lesz meg nekem :)

De Te még próbálkozhatsz német közösségi oldalakon (sajnos nem tudom, van-e ilyen). Esetleg facebook-on. Egy várost ha tudnál, az sokkal jobban leszűkítené. Vagy ha esetleg a nevét kiáltották...

Túlnyomó részt a volt NDK területéről jönnek egyébként... Bár még így is nagy terület.


De ha mégsem, biztosítalak, hogy túl lehet élni :) Jön másik.

Én is azt éreztem, hogy nem utoljára látom. Hát... Még ki tudja. Lehet, hogy fel sem ismerném mondjuk :)


Milyen emlékeket hozott fel.....:)))


Azért nézegess más pasikat is, hidd el, hiba lenne így üldözni az elérhetetlent.

2009. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, hogy nem fogsz már vele találkozni.

És az a debreceni srác sem ő volt, csak annyira őt akartad már látni, hogy mindenkiben őt látod meg, aki kicsit hasonlít.


Ismerős az érzés. Ez csak az első eset volt, de még életedben nagyon sok ilyen lesz. Meglátsz valakit, akkor 1 percig úgy érzed, hogy ő életed párja, csakis rá vártál, aztán szépen elszalasztod, bánod nagyon...


Aztán pár hónap múlva megint meglátod "életed nagy szerelmét"... és ez addig így lesz, amíg egyszer tényleg meg nem találsz valakit, akivel viszont összejössz és együtt leszel, és akkor már senki más nem fog számítani!

2009. aug. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!