Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác az életemben több, mint egy éve. Még nem találkoztunk személyesen, csak Skypon beszéltünk valamint telefonon. Sokszor ígérte már hogy majd jön és találkozunk, de mindig közbejön valami, munka, családi program, stb. Kezdek kételkedni abban, hogy ebből lesz bármi is és nagyon rosszul esik, mert nagyon megszerettem őt. Mikor elmondom neki hogy rosszul esik, hogy rám nem nagyon szán időt, akkor mindig azt kapom, hogy tudod, hogy ilyen a munkám, tudod, hogy el vagyok havazva..stb.. Ilyenkor kérdezem tőle, hogy de hétvégén nem.. és akkor miért nem tudsz engem keresni? Erre nem szokott válaszolni általában..


Szerintetek mit kellene tennem?


2015. okt. 6. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hagyd.Semmi értelme.Több,mint egy év alatt nem találkoztatok nem volt ideje rád.Már két hónap után hagytam volna.Nagyon úgy fest,hogy nem egyedülálló.
2015. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

1. Van valakije.

2. Van valakije akivel együtt is él.


1 év bőven elég, hogy meglátogasson-sztem hagyd veszni, s keress egy normálisat.

2015. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy valószínűleg igazatok van, és így kellene tennem.. Csak kicsit nehéz, főleg ha megszeretünk valakit..

Csak ha pl van valakije, akkor miért nem mondja el már az elején? Akkor bele se mentem volna ebbe.. Nem értem az ilyen embereket..

2015. okt. 6. 10:22
 4/22 anonim ***** válasza:
Mitől lenne olyan nehéz,mikor sosem láttad az életben?Te kergetsz egy eszményképet,azt sem tudod,hogy ő valójában milyen ember.Azért ment bele,mert növeli ezzel az önbizalmát vagy éppen egy rossz stádiumban van a kapcsolat,de szakítani nem akar.
2015. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igaz.. Tiszta hülyét csinálok magamból.. Csak pont egy elég rossz pillanatban ismerkedtünk meg, mikor tavaly meghalt Édesanyám, és jólesett hogy meghallgatott, aztán valahogy folytatódott tovább.. Talán emiatt mentem bele hosszabb távon..
2015. okt. 6. 10:26
 6/22 anonim ***** válasza:
Részvétem Édesanyád miatt,nagyon sajnálom.Csak tudod nem szabad ennyire beleélni magad,ezért jobb hamar találkozni.Mert csak neked lesz rosszabb,ahogyan telik az idő.Ő meg el van a kis világában.
2015. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok,de ismerős a helyzet,ugyanezt kezdem érezni egy lánnyal kapcsolatban.Ilyenkor az ember próbálkozik egy ideig amíg el nem fogy a türelem aztán kénytelen beletörődni,hogy vakvágányra futott.

Te ez alatt az egy év alatt csak rá vártál,nem is próbáltál a való életben kapcsolatra szert tenni?

Mielőtt végleg lemondanál róla adj neki egy ultimátumot hátha mégis megvan benne a szándék csak nagyon bizonytalan.Amikor a munkájára hivatkozik az biztosan csak kifogás,de lehet,hogy azért tesz ezt mert fél a személyes találkozástól.Talán van egy titka.Nem feltétlenül egy eltitkolt család,lehet valamilyen testi vagy szellemi fogyatékosság is.Talán valamilyen fóbiával küzd és ez a találkozáskor kiderülne,talán csak fél attól,hogy elveszít téged.

Mennyi idősek vagytok?

2015. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát ez biztos.. Nem hiszem el, hogy valaki állandóan elfoglalt, és nincs ideje valakire aki állítólag fontos neki.. Ígérte már tavaly hogy találkozunk.. Először az volt, hogy tavasszal, utána már júliusban utána augusztusban, már azóta október is volt, de én már nem hiszek neki azt kell hogy mondjam.. Ha valaki akar időt szánni a másikra akkor szán rá időt.. Mert ha a családra meg a haverokra meg a szórakozásra van ideje akkor rám is kellene hogy legyen.. Egy hazug tróger szerintem..
2015. okt. 6. 10:45
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Akkor még nagyobb disznó, ha egy ilyen helyzetben kihasznált.

Annó a férjem 2 napot buszozott majdnem, hogy megismerjen s velem legyen 3 napig, aztán 2 napot vissza, szabadság alatt csinálta, s busszal jött mert akkor arra volt pénze.

Mindenkinek van legalább egy hét szabadsága, nem tudom hány évesek vagytok, de ne hagyd, hogy szívasson.

Azért csinálja mert jól esik h látatlanban is törődést kap tőled, ahogy írták növeli az önbizalmát, s nem mondja, hogy van valakije (ha van) mert akkor tudja, hogy valószínű lepattintanád. Ha pedig nincs senkije, akkor amíg talál addig is tud veled beszélgetni.

Vagy csak simán barátkozik, vagy ki tudja, de 1 év alatt bőven volt ideje, hogy vegye a fáradtságot s legalább 1x találkozzatok, ha neki nem volt ez elég fontos akkor kérdem én te miért is várnál rá?

2015. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Én 30 vagyok ő 38, tehát már nem vagyunk tinédzserek. Semmi ilyen baja nincs mint amiket említettél, hiszen Skypon láttuk egymást. Pont ez a bajom, hogy elfogy a türelmem, mert nem vagyok egy szobanövény, akit lerak a sarokba, aztán ránéz havonta.. Most mondtam neki, hogy vagy változtat ezen vagy menjen a francba.. Meguntam már ezt.. És neked is ezt tanácsolom a lánnyal kapcsolatban... Nem szabad hagyni hogy hülyének nézzék az embert..

2015. okt. 6. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!