Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják itt sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt sokan hogy ha egy nő 30+os és van gyereke, az selejt és senkinek nem kell?

Figyelt kérdés
Miközben sokan írják hogy ilyet szeretnek,szerettek,sőt párkapcsolatot kezdtek velük.Ők attól még NŐK és vannak közöttük jó nők,szépek,szeretnivalóak,ahogy undokak,csúnyák is.Azt az indokot elfogadom,hogy nem szeretné más gyerekét nevelni,erre valóban nem mindenki hajlandó.
2016. máj. 10. 17:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
A kérdésben benne van a válasz: itt gondolják ... :-P
2016. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Ne vedd az internetet alapnak.
2016. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Mert sokan sokfélét gondolnak és nem tetszhet neked mindenki álláspontja.Olyan mintha azt várnád el,hogy mindenki odalegyen a 30+os gyerekes nőkért,de ezt elvárni nonszensz.Koncentrálj inkább azokra akik ebben a témában pozitívan nyilatkoznak.:)
2016. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 90-ben született F.. ***** válasza:
86%

Utolsó két ismerkedésemnél pont az volt a felállás, hogy volt egy gyerekük, akit egyedül neveltek. Nem 30+, csak 28 illetve 29 éves nőkről van szó. A gyerekek 4 illetve 3 évesek voltak.


Én teljesen nyitott voltam mindkét esetben, de mindkettő zátonyra futott elég hamar, amikor kiderült, hogy ők bizony nem szeretnének több gyereket.

Így számomra nem volt már elfogadható a helyzet.


Egyáltalán nem problémázok azon, ha valakinek már van gyereke, de én mindenképpen szeretnék sajátot is.

2016. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon-nagyon megfog a nő, akkor jöhet gyerekestül.

Nem igaz, hogy nem kellenek senkinek.

2016. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Eddig eszembe sem jutott az ilyesmi, (van pár gyerekes ismerősöm akivel szívesen összeszűrném a levet) de most hogy rákérdeztél, szerintem az lehet az oka, hogy ha a férjüknek sem kellett, akkor nem lehet olyan jó party.
2016. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Kövezzetek meg, de én nem kezdenék párkapcsolatot gyermekes nővel. Nekem ez egy alapvető szempont, mert én a saját gyermekem nevelném. Zavarna az, hogy amikor ránézek, az jut eszembe, hogy nem a sajátom.

Attól, hogy valakinek vannak ilyen téren elvárásai még nem jelenti azt, hogy aki nem felel meg ennek elvárásainak, az selejt. Ez egy olyan helyzet, ami vagy bejön valakinek, vagy nem. Ugyanaz, mint ahogy az emberek külső alapján ítélik meg valakiről, hogy bejön-e vagy sem. Szerintem ezért senki sem hibás.

Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy azért nem talál pár valaki, mert van gyermeke. Lehet más az oka...


27F

2016. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy selejt.

Volt barátnőm 33 éves, 10 éves gyerekkel. Nagyon szerettem mindkettőjüket. Illetve szeretem most is őket, csak hát szakított velem.

2016. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert a férjének nem kellett, lehet még jó party. :)Benne van a pakliban, hogy éppen a férj nem volt jó alapanyag.
2016. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%

#9 természetesen. :) ami viszont az jelenti hogy a nő rosszul döntött / nem jó emberismerő


Mu van ha veled kapcsolatban is rosszul dönt?

2016. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!