Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdeklődik olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődik olyan sok huszonéves srác harmincas éveik vége felé járó hölgyek iránt? Nem mindenki persze, de sokan. Legalábbis én így tapasztalom.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Kettős oka van szerintem.


Egyrészt a srácok azt gondolják, hogy az összes csaj otthon ülő, elhanyagolt MILF, aki csak arra vár, hogy egy 20 éves srác megcsinálja.


Másrészt a környezetemben valóban sok 30+ szingli csaj próbálja meg újra élni még egyszer a fiatalságát, az egyetemi bulik időszakát, és ehhez keresnek fiatal srácokat, aztán 2-3 év pörgés után jön a kétségbeesés, hogy ketyeg a biológiai óra

2016. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként pl exem is az utóbbi kategória volt, szakított, mert ő még élni akar, volt magas ló 24 éves srác oldalán, most meg hívogat, meg gőzerővel férj jelöltet keres, mert elkezdett kifutni az időből, de így 35 évesen már nem olyan kelendő.
2016. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én ugyan már 34 vagyok, de 20-21 évesen kerültem először kapcsolatba idősebb(30+) nőkkel és azóta is csak velük volt jó kapcsolatom. Igazából még egyetlen 30 alatti nővel sem volt jó, kielégítő, élvezetes kapcsolatom.


A 30+, de főleg a 35+ nők egyszerűen jobbak. Jobb társaság, jobb humor, jobb szex, nem finnyáskodnak, nem kell könyörögni dolgokért.

Tudják a dolgukat, tudják mit szeretsz és(a legjobb!) tudják, hogy mit szeretnek.

El tudnak élvezni és azt is akarják, hogy te élvezd őket.

Ezen felül már nincsenek illúzióik, nem hiszik el a média szarságait a tökéletes testű férfiakról és a fél pislogásukra hullámokban bekövetkező hüvelyi orgazmuscsodákról...


A 35+ nők tanultak, képzettek, van saját véleményük és látják a dolgok árnyalatait is.

Jó velük beszélgetni szex után is, nem pedig olyanok, hogy az ember menekülne a közelükből.

Ezen felül törődőek, tudnak főzni és tudják, hogy mi áll nekik jól, hogy kell magukat karbantartani.


Ezek mind hiányozni az öntelt, fiatal csitrikből.

2016. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűen vonzóbb egy csinos idősebb nő mint a kortárs telefon nyomkodó csajok. Komolyabb témákról is lehet velük beszélni stb. Hiába tartják érettnek magukat 18-20 éves kortól a tojáshéj valójában 30 körül esik le róluk.
2016. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

# 3 hozzászólása határozottan jólesik 35 feletti nőként, és összehasonlítva mostani önmagam a huszonéves kori önmagammal, látok is benne igazságot. Tény, hogy harmincas éveim végére lényegesen érettebb lettem, már nem "kapaszkodom" egy férfiba, nem tőle várom a folyamatos megerősítést, hanem van saját, önálló életem, véleményem, önértékelésem.


Ugyanakkor ilyen korú nőként nem vágyom huszonéves férfiak társaságára, mert pont a fentiek miatt "elvárom", hogy a társam is hasonló tulajdonságokkal rendelkezzen, és ezt én még nem tapasztaltam egyetlen huszonévesnél sem (bár vitathatatlan, hogy akadnak érettebb huszonévesek is, de az élettapasztalat hiánya, ami tényleg csak az évek során szerezhető meg, náluk is hiányzik).


És még annyi kiegészítés a hármashoz, hogy azért az az orgazmus-sorozat nem csak ideál, hanem nagyon is létezik... ;)

2016. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, a kérdés nem azokról a harmincas nőkről szólt, akik a fiatalabb fiúk iránt érdeklődnek. Vannak ilyenek is, de ez egy más téma, talán meg is érne egy másik kérdést, hogy ezt is kivesézzék az érintettek.

Hanem azokról a fiatal srácokról, akik a náluk idősebb nők iránt érdeklődnek.

Én például negyvenes férfival jobban el tudnám képzelni magam, mint mondjuk egy 25 évessel, mégis ők találnak meg inkább. Nem panaszként mondom, kedves, udvarias, szimpatikus srácok, csak nem értem, miért nem a saját korosztályukat választják?

2016. ápr. 23. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező: kereslet-kínálat.


Ha megvan az a 30-as réteg nőkben, aki kifejezetten nyitott a 20-on éves srácok felé, akkor a srácok sem lesznek hülyék, hogy kihasználják.



Másrészt ahogy írtam a srácok meg azért kergetik a 30-as nőket, mert azt gondolják 20 évesen, hogy minen 30-as nő otthon unatkozó, farokra vágyó MILF, olvasgasd csak itt a GYK-t pl, hány 19-20-22 éves pasi íja ki, hogy ő 30+ nőt keres csak szexkapcsolatra, és hány olyan válasz van az elhanyagol a férjem kérdésekre, hogy 20 évesen ő szívesen gondoskodna a csajról.


A válaszom pedig erről a két rétegről szólt, kereslet-kínálat.


#1-es

2016. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
azért azt nem mondanám, h mindegyik 30+-os nő annyira tökéletes, de érdekesebbek kívülről és belülről is mint a 20-on évesek sajnos. Persze, sokan élni akarnak azzal, h hát elhanyagolja a férje, hát megcsinálom, ami az ő dolga lenne, de az a vicc, h erre a fiatalabb korosztály alkalmasabb lenne, ha ennyire patronokat akar lövöldözni. Ezért fura nekem az, amikor csak ezért akarnak ismerkedni velük
2016. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!