Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken összevesztünk a párommal, és ő így ment el dolgozni több napra. Holnap jön haza. Ugyan pár sms-t váltottunk, de azok ilyen sablon dumák voltak, tehát nem beszéltünk azóta. Azon vesztünk össze, hogy én soha nem főzök semmit, csak akkor eszik főtt kaját, ha vasárnap megyünk az anyjához, helyette inkább a szempilláimat ragasztgatom, meg a körmeimet festem, és hogy igenis jól esne neki, ha legalább hétvégén főznék, hogy legalább lássa, hogy egy kicsit is fontos nekem, ha már a sminkcuccaim helyét úgyse fogja tudni átvenni soha. Ezt konkrétan így mondta. Na és ezen vesztünk össze, és tudom, hogy én voltam a hülye, és igaza volt, és nem kellett volna megsértődnöm. Holnap jön haza, és arra gondoltam, hogy főzök neki tarhonyás húst, ami az egyik kedvence, salátával, meg csináltam túrós pitét, és ki is takarítottam, és majd meleg kajával, és szép renddel várom őt haza.

Azt szeretném kérdezni,, hogy szerintetek ez így elég? Ti örülnétek ennek, vagy mit szólnátok? Köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 10. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Egy prostit még rendelhetnél hozzá neki.
2016. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemtom h elég-e, de tuti örülnék a kajás résznek. Meg úgy egyébként :D
2016. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
sokat nem érhetsz te se
2016. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Persze, el lennék ragadtatva, hogy a kedvemért hajlandó vagy változtatni. Nem mindenki lenne képes rá, így ez igazán megbecsülendő.

A sminkkel kapcsolatban megfogalmazott gondolatai valószínűleg már rég megfogalmazódtak benne, szerintem érdemes lenne azt is megfontolni, hogy egy kicsit visszavegyél belőle. Kérdezd meg, hogy neki mi tetszene, és ha te sem vagy nagyon ellene, változtass egy kicsit. Nekem személy szerint ez okozna teljes örömet, bár a meleg étel is sok időre boldoggá tenne.

2016. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem ez így jó, de vehetnél neki a kedvenc söréből is, de a poén kedvéért látványosan szép legyen a sminked, mert férfiként mondom neked, hogy jó, ha azt is megbecsüli, hogy te sminkelsz miatta, mert ez is azt jelzi, hogy fontos neked.

Ezzel némileg a te álláspontodat is képviselted.

2016. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább annak örülne, ha ezt nem csak egy délután csinálnád. Barbibaba helyett inkább egy házias barátnőt szeretne.
2016. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ne felejts el bocsánatot is kérni.
2016. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, a világ csak majdnem érett meg a pusztulásra :D


Ugyan a tarhonyás húst rühellem, de korrekt kiengesztelés szerintem, pláne ha nem csak 1 hétvégig tart.

2016. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!