Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-férfiak? L

Figyelt kérdés
Mi a különbség a 'tetszik' és a 'vonzódom hozzá' között? Látszik e ez egy férfin. Rajtam igen, de én nő vagyok. Egy férfin?
2016. máj. 10. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

nem látszik különbség, mert a férfiak mindegyik kategóriát meg akarják dugni.

De összejönni olyannal, aki csak "tetszik", az kizárt. vonzalom is kell.

2016. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a teszik-nél: csak szexuálisan vonzódunk hozzá, 1éjszakás kalandban részt vennénk


a vonzódom hozzá: az a "tetszik" párosítása azzal hogy nem tudjuk kiverni a fejünkből a lányt

2016. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

A tetszik nálam inkább csak külsőségeken alapuló megállapítás, míg a vonzódom hozzá-hoz már ismernem kell valamilyen szinten a leányzó személyiségét is. Látszik-e? Igen, a vonzódom hozzánál azért teljesen máshogy viselkedek. A "tetszik nekem" csajok, olyan 12 egy tucat kategória, mindenütt akad belőlük, igy fenn sem akadok rajtuk.

26/F

2016. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam már a tetszőikbe van egy szimpátia is, ami nem csak a külsőségeken alapul. Utóbbitól mentes fokozat a "bejön".
2016. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vonzodomvegy lanyhoz az tetszik, de ha egy lany tetszik meg nem biztos hogy vonzodom hozza. Kulonbozo fokozatai vannak annak hogy mennyire tetszik, vagy vonzo egy szemely. Es ez valtozhat. Szamomra ha vonzo egy lany azt jelenti, hogy megnyalnam...:D :)
2016. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!