Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Honnan ismerite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Honnan ismeritek fel, ha a barátnőtöknek/feleségeteknek valami baja/problémája van? Főként távkapcsolatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nem találkoztok minden nap, csak hétvégente, vagy havonta egyszer, vagy ritkábban, de minden nap tartjátok a kapcsolatot (telefonáltok, vagy chateltek).


Honnan ismeritek fel, gondoljátok, miből jöttök rá, ha valami nincs rendben a párotoknál, valami aggasztja, nincs jó kedve...stb?



2016. máj. 7. 22:52
 1/9 pörölycápa ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy elmondjuk egymásnak, ha már mindennap beszélünk?
2016. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 90-ben született F.. ***** válasza:

1. Elmondja.


2. Nem élek olyan kapcsolatban, ahol csak havonta egyszer tudunk találkozni. Egy ilyen helyzetben egyszerűen nem lehet értelmes párkapcsolatot élni. Nem tudsz ott lenni vele, ha valami bántja. Nem tudsz a segítségére lenni, stb stb...

Tehát igazából hiába is mondja el neked, hogy aznap szomorú...mert semmit nem fogsz tudni ellene, hisz nem tudsz ott lenni vele.

2016. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pörölycápa ***** válasza:
100%

Én 2.5 éve vagyok távkapcsolatban, 10 hetente találkozunk pár hét erejéig, meg a nyarat együtt töltjük. Külföldön járok egyetemre, amíg be nem fejezzük az egyetemet távkapcsolat is marad. Szerintem van értelme ilyen kapcsolatnak, van akiért megéri pár évet várni.

Szóval tudom milyen egy távkapcs, és onnan tudom hogy a másiknak baja van, hogy elmondjuk egymásnak. Ilyen egyszerű. Nem értem mi ezen a kérdés...

2016. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha nem mondja el, akkor észre veszitek valahogy?
2016. máj. 7. 23:18
 5/9 pörölycápa ***** válasza:

Ha nem mondja el, akkor az ő baja. Egyébként meg lehet hallani a hangján, vagy chaten észre lehet venni hogyha zaklatott, mérgelődik valami miatt.

De én úgy vagyok vele, hogy ha a párom nem mondja el, hogy valami baja van, akkor nem akarja hogy tudjam.

2016. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RRR ***** válasza:
bolondabb ,mint általában
2016. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat:)

Sokat segítettek.

2016. máj. 8. 01:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de skypeon keresztül is látom a barátomon, hogy feszeng, nem olyan beszédes, nem mosolyog úgy, máshol jár az esze.
2016. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8-as pont ilyesmi válaszra voltam kíváncsi, hogy fel tűnik-e, hogy pl. nem ír, nincs kedve beszélgetni, nem mosolyog...


Köszi :)

2016. máj. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!