Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy ribi lennék mert szűzként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy ribi lennék mert szűzként ezt akarom?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok nem volt még párkapcsolatom.

Igazából mostanság nem kapcsolatra vágyom csak a szexre.

A munkahelyemen megismertem valakit, nálam 11 ével idősebb nagyon tetszik.

Igazából szexuálisan vonz...

Nem merem neki elmondani nem tudom mit reagálna...

Mivel annyira kedvelem, úgy érzem lehetne a számomra az első.

Csak féleke ezt neki megemlíteni.

21N



2016. máj. 10. 20:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
29%
De az am
2016. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem örülne neki, hogy megkaphat egy szűz lányt minden hajcihő nélkül. Én legalábbis örülnék neki.
2016. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
78%
Nem az! Nincs senkid és ha a kiszemelted is szingli akkor nyugodtan kérdezz rá, túl rövid az élet sajnos. :)
2016. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
87%
Pedig félned nem kéne,mert tuti örülne mint majom a farkának, csakhát.. Biztos pont neki adnád s szüzességed? Lehet egy laza numera lesz,és full kiábrándító.. Akkor bánni fogod!
2016. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
71%
Csak a felesege meg ne tudja.
2016. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
35%

Igen az lennél.


De a te életed, azt csinálsz, amit akarsz, én csupán a kérdésedre válaszoltam, úgyhogy ne szidj ezért engem, hogy őszinte választ adtam neked.

2016. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Nincs senkije.
2016. máj. 10. 20:54
 8/51 anonim ***** válasza:
23%

Ettől nem lennél ribi, az már inkább furcsa, hogy 21 évesen még szűz vagy.

Biztos jobb lenne és szebb emlék maradna, ha szerelemből veszítenéd el, de 21 évesen már bőven szokott tapasztalata lenni egy lánynak./Nőnek még nem nevezném/

Add a tudtára, bízz abban, hogy érti a dolgát, és nem egy szerencsétlenkedő hülyegyerek.

2016. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
60%

inkább csak hülyeség. Bár nem tudom... ha ismered a tested, és úgy gondolod menne, akkor hajrá, nem érdekkel mit ribänckodsz.

deee én azért javaslom, hogy az első az olyannal legyen, aki biztosan figyel rád, és nem hagyja, hogy rossz emlék maradjon neked, bármennyire balfäszkodósra is sikerült.

2016. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
40%
Egyebkent zavarna teged ha nagy ribi lennel?
2016. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!