Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék segíteni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék segíteni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Barátnőm szülei nagyon kihasználják őt. Én magamról tudom, hogy a családban segíteni kell egymást stb de amit az ő családja csinál az nonszensz. Mindent neki kell elintézni, befizetni, elmenni megvenni és kísérgetni mindenkit az orvoshoz stb. Külső szemlélőként én úgy veszem észre, hogy olyan a szülők felfogása "Mi dolgaink először a lányunké utána" Párom hazamegy a munkából főz, mos, takarít és csak folyton letolják valamiért. Én nem értem ezt

#kzz
2016. máj. 10. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ga tudtok, költözzetek össze és a probléma megoldva.
2016. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze, költözzön külön minél hamarabb, ha csak arról van szó, hogy a szülő lusta megemelni a hátsóját. (Nem pedig betegek, vagy rokkantak)
2016. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó dehogy is mozgássérültek vagy fogyatékosak. Apja olyan "mindegy minden" ember akit semmi nem érdekli, anyuka meg egy idegbeteg állat aki mindenért csak ordibálni tud. Sokszor a barátnőmnek férfi munkát is el kell végezni a házkörül mert az apja egy olyan semmirekellő. Az anyjának meg most az a "víziója" hogy én is olyan leszek és szétakar minket választani. Holott annyi öröme van a hétbe a barátnőmnek (jókedv, nevetés stb) ameddig én ott vagyok náluk. Én szeretném megkérni a kezét mikor egyéves lesz a kapcsolatunk, mert nagyon jól elvagyunk. Csak nincs hol lakni, lakásra meg kezdetekben nem lenne pénz sajnos. Egyetlen alternatíva, ha nálunk élünk egy ideig, de itt is akkor 3 generáció fog együtt lakni.
2016. máj. 10. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan ugy ha elkoltozik onnan.
2016. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Akkor vagy hozzátok költözzetek kis időre, aztán elmentek albérletbe, vagy ha van pénzetek, akkor most költözzetek albérletbe.

2016. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Költözzetek el minél előbb és egészséges távolságra tőlük.


Addig meg problájátok meg minél fájdalomentesebben túlélni a helyzetet. Szerintem te ne nagyon próbálj meg beavatkozni, emrt könnyen lehet, hogy örökre ellenséggé válsz, főleg az anyuka szemében. A párod ehhez hogy áll hozzá?

2016. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!