Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek, fél éves kapcsolat után, hogy hazudtam?

Figyelt kérdés
a kapcsolat elején hazudtam abban, hogy hány barátnőm volt előtte... azt mondtam hogy 3 is volt közben pedig ő volt az első csak ezt akkor gáznak éreztem...
2016. márc. 20. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, mondd el!
2016. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Ne mondd el. Soha ne tudja meg.


Akivel lánnyal életemben először lefeküdtem 20 évesen, ő úgy tudta hogy előtte már 8 nővel voltam.

Nem bénáztam, úgyhogy nem vette észre, én pedig nem mondtam el neki.

2016. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 VirágésBence ***** válasza:
79%
Ha még később derül ki, pl elszólja magát egy barát vagy családtag az még rosszabb, mondd el neki most, haragudni fog talán, de nem hiszem, hogy emiatt szakítana.
2016. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
97%

Igazából ha már erős, stabil a kapcsolat, akkor el fogja bírni a dolgot.

De a bizalom mindenképp megrendül egy kicsit. Kivéve ha amúgy is sejtette a dolgot.

2016. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Szeretjuk az oszinteseget!! Ha kiderul kesobb valahogyan akkor ciki lesz..
2016. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem kell elmondani.
2016. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szentek között érzem magam, akikről a párjuk a világon MINDENT, de tényleg mindent tud.
2016. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem fekszel le valakivel, még lehet a barátnőd. Ha ezt a részét nézem, akkor kimondva nagyon sok barátom volt a férjem előtt,de akkor is jártam velük és kész. Szerintem felesleges ilyenekről beszélned neki, nem hiszem, hogy kötelező számadatod közölnöd a múltadról. De hogyan is jönne fel a téma?

Ha szeretitek egymást, csak a jelennel és a jövővel foglalkozzatok!

2016. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Amikor összejöttünk, a párom nekem is nagyobb számot mondott, mint ami megfelelt a valóságnak. Végül bevallotta, hogy füllentett a kérdésben, de nem haragudtam meg érte. Nem feltétlenül van közöm az előéletéhez és hogy előttem hány nővel feküdt le, mint érdekességet szeretem tudni, de alapvetően nem foglalkoztat. Azt viszont értékeltem, hogy mikor egy alkalommal feljött, akkor vállalta, hogy ezt nem teljesen úgy tálalta, ahogyan az megtörtént. Minthogy elmondta, miért kamuzott (ő is gáznak érezte), és én egyébként is megértő vagyok, ezt elnéztem neki.


Ha úgy érzed, hogy szeretnéd, hogy tudja, vagy ha legközelebb felmerül, akkor szerintem elmondhatod neki, magamból kiindulva nagyon hátrányba nem kerülsz emiatt. De ha egyébként nem szoktatok exekről beszélgetni és őt különben sem foglalkoztatja a kérdés, akkor végülis, minek hoznád fel csak úgy?

2016. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem mondd el nyugodtan.

Én is kamuztam a férjemnek, amit később bevallottam.

Az volt a hazugságom hogy négy sráccal voltam előtte, mert szégyeltem a kamaszkorom.

A valós szám 17.

Akkor vallottam be, amikor komolyra fordult a kapcsolatunk, és nem akartam, hogy titkok és hazugságok maradjanak.

Jól fogadta, sőt, konkrétan lesz@rta. Nem lettem másik ember a szemében.

2016. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!