Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg fog változni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fog változni a kapcsolatunk most hogy én végzek a sulival, dolgozni fogok a barátnőmnek meg még több év van hátra?

Figyelt kérdés

Egy hónap és érettségizek. Igazából már tiszta depressziós vagyok, hogy mi lesz ha végeztem. Elkezdek dolgozni az biztos, de félek hogy minden kapcsolatom meg fog változni amit kialakítottam a középsuliba, köztük a párkapcsolatom is. Bár nem ott ismertük meg egymást, de együtt jártunk, volt egy csomó közös haverunk, minden napot imádtam, annyit hülyültünk. És most ennek egycsapással vége. Kb. mindenki az ország másik felére megy továbbtanulni, barátnőmnek még 3 éve hátra van, én meg dolgozni fogok, és úgy érzem mostantol minden értelmetlen és unalmas lesz. A közös ismerősök biztos hogy tesznek majd ránk, mi meg nem tudom, hogy nem fogunk-e így eltávolodni egymástól. Én nagyon félek ettől. Mik a tapasztalatok? Szerintetek működni fog így is?


21/F


2016. márc. 31. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást akkor igen. A barátokkal meg megkell próbálni ápolni a kapcsolatotok, havonta talizni velük meg hasonlók. Egy korszak véget ér, jön egy új új kihívássokkal, ne parázz! Amúgy mi hasonlóan vagyunk a barátommal, csak neki miattam más országba Kell költöznie :)

Fel a fejjel!

2016. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ugy tapasztaltam ilyen helyzetben hogy masabb lesz...sulinal megvan szokva a szabad delutan es este meg a szabad hetvege....Na sajnos manapsag olyan munkahelyek vannak hogy dolgozol 3-4 muszakba...Nalam sajnos a lany nem tudta megerteni hogy miert lat kevesebbet...Sajnalom a dolgot de igy alakult,dolgozni muszaj 27/f
2016. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hasonló helyzetben voltam mint te, azt leszámítva hogy 18 évesen érettségiztem és 20 éves koromban fejeztem be az OKJ-s képzést. Köztem és a barátnőm között is 3 év van. Az OKJ után elmentem dolgozni ő ugye 17 éves volt (akkor fejezte be a 11. osztályt). Aztán jött az ami téged érdekel, az összes "barátomat" elveszítettem szép lassan, a barátnőm nem értette meg ha délután 6-kor végeztem és fáradt voltam. Sajnos ezt a kapcsolatunk bánta picit, mert többet veszekedtünk, de azóta csillapodott a helyzet.

Most leszek 23 éves, szóval lassan 3 éve dolgozok, de ő ugye szakma után még most is megy tovább tanulni fősulira. A barátokhoz még annyit tennék hozzá, hogy azóta mások a barátaim, senki nem maradt a régiek közül...


De ez nem azt jelenti, hogy neked is ez lesz. Lehet a te barátnőd megértőbb, és lehet, hogy a barátaiddal is "szorosabb" a kapcsolatotok. Unalmas meg nem lesz és értelmetlen se, mivel új célokat tűzhetsz ki magadnak, viszont számomra picit ijesztő volt, hogy például el kell kezdenem lakásra/gyűjteni, autóra és még sorolhatnám.

Szóval kitartás, ha szeretitek egymást nem lesz gond :)

2016. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:

Meg fog változni minden, az már biztos. Talán működni fog, ha tesztek érte.

26/F

2016. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!