Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert? Ha egy szakitaskor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert? Ha egy szakitaskor azt mondana nektek a parotok, h "Sosem jelentettel nekem semmit" es most meg egyutt vagytok x ido utan. Es nem tudod elfelejteni ezt a mondatat. Akarmi. Tortenik. Mindig ez. Az elso ami beugrik.

Figyelt kérdés
H evek mulva is benbem van? Hulye vagyok h nem felejtem el..hisz most velem van? V talan jobban bantott az a mondat mint gondoltam vna?
2016. máj. 10. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű pszichológia: ha valakire haragszom, vagy épp szakítani akarok vele, akkor leértékelem. Hasításnak nevezik, amikor valakinek csak a jó, vagy csak a rossz tulajdonságait érzékeljük. De ez soha nem objektív, nem tükrözi a valóságot, még akkor sem, ha akkor, ott komolyan is gondolta, amit mondott.
2016. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A volt parom azt mondta hogy megcsak nem is tetszettem neki soha. Hat nehez tullepni ezen.
2016. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A sértettség eléggé kihozza az emberből a támadást és a vádaskodást. Ahogy az első válaszoló is írja. Meggondolatlanul nyissa ki a száját olyankor, csak hogy védekezzen és érveljen valamivel.
2016. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak en mentem volna vissza ahhoz, aki ilyet mond?
2016. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*nem mentem volna vissza
2016. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az exem azt mondta, sose szeretett igazán. Ahhoz képest szinte belebetegedett a szakításba, hónapokig élt nyugtatókon, és még évekkel később is azt vallja, hogy velem volt eddig a legjobb kapcsolata és én vagyok a mai napig a legnormálisabb nő, akit ismer. (Van élettársa.) Nem hat meg, nekem is van új párom, de azt már megértettem, hogy amit akkor mondott, azt nem kell komolyan venni.
2016. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem úgy szakítot barátom hogy már nem szeret szerelemből de ettől független még mindig az egyik legértékesebb embernek tart akit valaha volt szerencséje megismerni. Nem jönnék vele össze újra, mivel aki másfél év után képes azt mondani hogy már nem szeret attól mit várjak hosszútávon? A te eseted még ennél is durvább nem értem mit akarsz ettől a fiútól meg hogy vagy képes vele együtt lenni.
2016. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Idióta vagy, nyalogasd csak a sebeidet, de ne várd, hogy emberszámba vegyen, mert miért is tegye.


Megaláztad magad, hogy még vele vagy, én rá sem néztem volna egy ilyen mondat után.

2016. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért vagy együtt valakivel, aki ilyen módon és mértékben megaláz?


Mert ha neked ez jólesik, ha kívánod az ostort, akkor rendben van, de akkor ne hisztizz miatta.


Ha viszont ez bánt, akkor mégis mit keresel ismét nála? Margit, nórmális?!

2016. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!