Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra is visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra is visszataszító lenne ha a párotok a gyerekkorban meg nem kapott szeretetét és törődés vágyát rajtatok akarná bevasalni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem visszataszító, viszont elég nagy butaság...

A szeretetet nem lehet "bevasalni" meg kierőszakolni. Ha szeretem a páromat, akkor amúgyis érzi, és éreztetem is vele. Annál többet meg nem lehet kierőszakolni, ill. jó esetben nem is igényel.

Nem teljesen értem, hogy miben nyilvánulna meg ez a "bevasalni akarás", mindenesetre ennyit tudok hozzáfűzni.

2016. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem visszataszító, sajnálnám, de én nem tudnék ilyen emberrel kapcsolatban lenni. Már csak azért is, mert én is hasonló hrlyzetben nőttem fel, anyámnál kevés ridegebb ember van, de én elmentem terápiára és feldolgoztam magamban, nem a kapcsolatom terheltem vele. Ha én meg tudtam tenni, ugyanezt elvárhatom a társamtól is.
2016. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy is csak az tudja tolerálni, aki hasonló gyerekkorral "büszkélkedhet", mint én, engem nem zavarna.N
2016. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
mellettem nem tudná, mert felismerném, ha nem önmaga lenne, és eltéríteném
2016. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

IGEN

Ha ténylegesen be akarja vasalni. Van ilyen ismerősöm, menekülök a közeléből, más is mondta, hogy "fura", ő sem tudta megfogalmazni, hogy miért. Olyan szinten kapaszkodik a másikba, hogy ez ijesztő. A meg nem kapott szeretetet nem tudja senki sem pótolni, ez egy betöltetlen üresség, amivel maximum te tudsz valamit kezdeni. A másik sosem lesz az anyád, vagy az apád. A már megtörtént kapcsolatok által okozott kárral viszont lehet még valamit kezdeni, pl pszichoterápiában.

2016. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem akard senkiből se kierőltetni (szexxel meg pláne ne), hogy szeressen, mert annak rossz vége lesz....
2016. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Körülbelül ugyan emiatt szakítottam a napokban.


Nem mert kérni se, nagyon-nagyon érzékeny volt, mindent továbbgondolt és ezért magára vett, mindenre féltékeny volt (emberre soha, de tevékenységre, mondatokra igen: bezzeg XY-nak igen, bezzeg ezzel igen, bezzeg ekkor stb...) Könnyen érezte azt, hogy hanyagolva van, könnyen érezte, hogy nem értik meg, nincs meg a szükséges empátia.


Kezdett világossá válni számomra, hogy a gyermekkorban nem megkapott szeretetet, törődést, türelmet várja a párjától.


Viszont emellett elkényeztetettnek és önzőnek tűnt, sajnos komolyan. :(

Azt várta az élettől, hogy minden gördülékenyen, simán menjen. Nem tett magáért eleget. De a morgás ment.

2016. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 3: Na, az ilyenekből lesznek az abszolút működésképtelen párkapcsolatok, amikor egymástól várják a felek, hogy "gyógyítsák meg" egymást. Kb. 2-3 hónapig működik, aztán borul minden.
2016. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemmondanám.
2016. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!