Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért nem tetszettem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem tetszettem neki, vagy amúgy sem?

Figyelt kérdés

Egyszer látott egy fiú pár másodpercre, amúgy meg millió képet látott már rólam(smink nélkül is).

Egyik nap bementem a munkahelyére, hogy lásson végre ha csak 1 percig is...

Rosszul éreztem magam egész nap, mivel megjött, fáradt és álmos voltam, 4 órát aludtam körülbelül. Smink sem volt rajtam és az ájulás szélén álltam...

Ez alapján közölte, hogy nem vagyok az esete...ezek a tényezők amiket leírtam, ennyire csúnyává tesznek egy nőt?

20L



2016. márc. 22. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezek miatt, amiket leírtál. Ha bejössz neki, ezek maximum kicsit ronthatnak az első benyomáson, de nem tesz egy szép nőt csúnyává. Ebből ne azt szűrd le, hogy te most nem vagy szép nő, hanem simán nem jöttél be neki, vagy meggondolta magát, esetleg már van másik lány és szerette volna gyorsan lezárni.
2016. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igen, akkor jó nagy pancser, de szerintem is csak meggondolta magát az ismerkedéssel kapcsolatban.
2016. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Amikor deformált fejjel kikelek az ágyból reggelente, akkor apuka édesen mosolyog rám és közli, hogy szép vagyok és szeret. Bátor férfiként még egy fogmosás előtti puszit is kapok tőle ( én nem igazán repesek tőle, de ő ébreszt, mikor elmegy dolgozni), szóval ha ennek alapján ő szépnek tart, akkor hidd el, nem az befolyásolja a férfiakat, hogy épp rossz passzban vagy.
2016. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Addig oda volt értem meg vissza... Szerintem is más lány az oka... Én viszont nem tudom, és nem is akarom ezt lezárni, viszont nagyon megbántott, 3 napja nem beszélünk, de olyan mintha három év lett volna...
2016. márc. 22. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne fuss utána,ha szemét lazán ki fog használni.

Légy észnél,ennyit egy ember sem ér.

Világos volt,nem jössz be neki,lépj túl rajta.

2016. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tud kihasználni... Viszont egy esély szerintem járna nekem.

Nagyon jóba voltunk, aztán egy lánnyal randizgatott és teljesen megváltozott, ami miatt vitáztunk. Rengeteg közös van bennünk. Ezért se tudom ezt a tényt elfogadni, hogy hirtelen ilyen lett...

2016. márc. 22. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért kizárt... ha látott smink nélkülit is, akkor meg főleg. Szerintem más van a dologban.
2016. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap írt nekem, eddig bírta ;)
2016. márc. 24. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:
jut rád ideje a többi csaj mellett, te pedig ettől a világ legnagyobb mázlistájának hiszed magad
2016. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy csaj volt neki, mialatt beszéltünk (4 hónap)... De azzal se történt semmi, mert a csaj egy r.banc és ő meg azt hitte megváltoztathatja...xD

Mielőtt azt hinnétek naiv vagyok, ő suli után rögtön megy dolgozni, estig bent van utána haza megy és alszik. Szabadnapokon pihen vagy edz vagy rokonlátogatás...csajokra nincs ideje szerintem, nekem is nehéz lenne egy pasival mert én is tanulok, dolgozom, és ingázom... Most még jön az edzés is mellé...

2016. márc. 26. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!