Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tunt fel, higy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tunt fel, higy a masik fel szuzessege csak a lanyoknak problema?

Figyelt kérdés
A ferfiak nagy resze osszetenne a kezet egy szuzert
2016. máj. 11. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Egy fenéket. 30 éves férfiak sem akarnak már szűz lánnyal bajlódni. 20 évesen még lehet, hogy áldomásnak érzik a legtöbben, de amint komoly kapcsolatra vágynak, akivel esetleg az életüket akarják leélni, onnantól kezdve a legtöbben nem örülnek egy szűz lánynak sem.

Egyébként szerintem relatíve ritka az a lány, aki tisztán csak a szüzessége miatt hajtana el egy srácot, ha az különben tetszik neki (ahogy férfiban is ritka az ilyen, szerintem, csak ha választani lehet, ugyebár).

2016. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Nem így van. Én férfi vagyok. 14-20 éves koromban én is inkább szűz lányt szerettem volna barátnőnek magam mellé. Akkor az tűnt jónak és úgy éreztem az van rendben.


Manapság már, mióta aktív szexuális életem van (és a leghosszabb szexmentes időszak az életemben két hónap volt csak a szüzességem elvesztése óta), azóta úgy érzem egy szűz nő csak púp lenne a hátamon. Ezt azért gondolom így, mert gondolom a szűz csaj nem lenne benne abban hogy hamar lefeküdjünk egymással, hanem hónapokig váratna az első szexszel is. Én viszont ilyet nem bírnék elképzelni. A nőkkel általában 2-5 randi után fekszem le, még azokkal is, akikkel tartós kapcsolatban leszek utána. A leghosszabb kapcsolatom 2 éves volt és ott is azzal a lánnyal a harmadik randinkon feküdtünk le. Nem bírnám elképzelni, hogy egy szűz lányra hónapokat várjak az első szexszel.

25/F

2016. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 2 hónap szexmentesen? életembe volt 2 hónap amikor szexeltem
2016. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Egyik se jobb a másiknál lol. Mindkettő a társadalmi káros elvárásokból adódik. A férfiak nem azért tennék össze a kezüket egy szűz lányért, mert nem jelent nekik problémát a szüzesség, hanem mert totál megszállottjai annak, hogy ők legyenek az elsők, akik csalódást okoznak az ágyban egy nőnek :D
2016. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem fogalmazzunk ugy, hogy a ferfiak nagy resze lassan barmelyik noert osszetenne a ket kezet. Mert amig a puncira nagy a kereslet, addig a farokra kevesbe, tehat a lanyoknak tobb lehetoseguk van valogatni.


Ennek a jelensegnek a hozadeka szerintem, hogy ugy tunik, kifejezetten vagynak a szuz nokre, pedig szerintem ez inkabb ritkasag.


Cafoljatok meg, en igy latom. :)


23L

2016. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Ez így van és egyértelműen azért, mert a nőknnek csak a szexualitásuk van és ennyi. A férfi meg azért jóval több ennél.
2016. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

3:

Nem összesen. Úgy értem, hogy volt már több rövidebb száraz időszak is. Amikor pl két szex között eltelt 1-1,5 hónap is. De mióta elveszítettem a szüzességem, azóta a leghosszabb időszak, amikor egyáltalán nem volt szexben részem, az 2 hónap volt.


Tudom hogy ez van akinek lóf-.asz, van akinek sok, van akinek kevés, de én ehhez vagyok hozzászokva. Tudok magamnak nőt szerezni relatíve hamar, ha arról van szó. Ezért írtam, hogy nem bírnék várni manapság már hónapokat egy szűz lányra.

2016. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

6os össze kevered a nőt a bal kezeddel meg a guminővel.

Mindig is a nő szüzessége volt az érték. Nem tudnám megmondani miért de így van. Talán mert a férfi "feladata" a hódítás így fura ha x kor fölött sem sikerült még soha.

Viszont egy bizonyos kor fölött pont ugyanolyan zavaró szerintem a szüzesség megléte mindkét nemnél.

2016. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noren1989 ***** válasza:

Say what???

Nem tenném össze a kezem egy szűzért.

26/F

2016. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Pont pár napja kaptam meg itt, valamelyik kocsmakérdés alatt, hogy mekkora ciki, hogy eddigi életem során mindössze két nőt sikerült megfűznöm. Nagy általánosságban tényleg elmondható, hogy a nők nem pusztán a férfiak szüzességét tartják kínosnak, hanem úgy tűnik, már azt is, ha csak két nőd volt eddig. :'(
2016. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!