Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért hajlandó önszántából költeni a nőre?

Figyelt kérdés
Társkeresésnél is mindig az a fontos hogy a férfinak van-e pénze mert ugye ő majd elhalmozza a nőt. Randinál is mindig a férfi fizet. Sokszor van hogy idősebb a férfi és már van egzisztenciája, összejön egy fiatalabb lánnyal és mindent megvesz neki amit csak tud. Nagyon sokat látok ilyet hogy a férfiak szinte örömmel költenek a nőkre akik persze ennek nagyon örülnek és közben észre sem veszik hogy élősködnek a pasin. A férfiaknak meg az hogy kb. eltartanak valakit és még örömmel is teszik. Meg társkeresőkön a pasik mindig a pénzükkel kérkednek mert azt várják hogy majd a nők rájuk ugranak, szinte versengenek hogy azért hogy kinek lesz előbb valakije akire költhetnek. Miért ennyire "önzetlenek" a férfiak?

2016. máj. 12. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer voltam egy randin, sörözni mentünk a pasival és ő akart fizetni. Mondom neki, oké meghívhat, ha én meg őt hívom meg. Tehát ő fizette volna az enyémet én meg az övét. Gondolnám tök korrekt dolog, aztán mégsem, mivel azért hagyott ott, mert nem voltam hajlandó beadni a derekam, hogy ő fizeti mindkét italt.

Érdekes dolog ám ez. Aztán meg én azt hallom mindenhol, hogy azért vannak kiakadva a fiúk, mert minden nő pénzéhes. :p

2016. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Mondok valami furcsát... én nőként is szívesen költök a páromra és ez nekem örömet okoz. Jó érzés a szeretteimnek (családtagoknak, barátoknak) adni, jó érzés látni az örömüket.
2016. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem genetikai alapon ilyen önzetlenek.
2016. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Reggel írtam egy másik kérdésre egy hosszút, ami részben ide is vág (3. hsz)

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


hadd ne copyzzam

2016. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2: Alapvetően nem arról van szó, hogy ki fizet a párjának (amikor meg már úgyis egy háztartásban élnek) hanem hogy ismerkedésük hajnalán, amikor nem tudni, mi lesz belőle, miért a férfi fizet mindenért. Szerintem.
2016. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

# 5: ismerkedésünk hajnalán is így volt. Az első randinkon az első kört a párom fizette, a másodikat én. Amikor moziba mentünk, ő vette a jegyet, én az üdítőt és a popcornt.

Egyszer ő hívott meg vacsizni, másszor én. Sose mentem hozzá üres kézzel, mindig vittem neki a kedvenc péksüteményét, csokiját, sörét, akármit.

DE: ha az első randin már felezni akarta volna a számlát, akkor most nem lenne párom!

2016. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is van benne genetika is. Lehet hogy a férfi tudat alatt így bizonyosodik meg a saját férfiasságáról, vagy így akarja megtartani a nőt. Ez olyan mint az állatoknál csak itt nem egy szép tollazat vagy nagy sörény csábítja el a nőstényt hanem egy vaskos pénztárca.
2016. máj. 12. 13:19
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

genetika, állatok.... frankó egy világban élsz.

Az emberek közt van olyan, hogy illem, meg konvenció.

Ebbe az élősködés nem tartozik bele.


Nem is tudom, milyen "nem önszántából" költeni egy nőre?

Valamennyi időt voltam társkeresőn, nem kérkedtem a pénzemmel, egyrészt mert nincs, másrészt meg az nem ismerkedési téma.

2016. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
A randin fizetés inkább kulturális dolog.
2016. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

6: ha az első randin már felezni akarta volna a számlát, akkor most nem lenne párom!



Igen, ezt egy másik kérdés alatt már kitárgyaltuk. Arra jutottunk, hogy akár randi, akár baráti meghívás, az a természetes és illendő, hogy a meghívó fél fizessen. A meghívás magában foglalja ennek a felajánlását, kimondatlanul is, tehát akit meghív az ember, attól természetesen nem várja el, hogy fizessen a fogyasztásáért. És NEM AZÉRT mert férfi, hanem azért, mert eleve a fogyasztás is "az ő ötlete" volt.

2016. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!