Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi önszántából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi önszántából odajön hozzám és bocsánatot kér az mennyire lehet őszinte? Vagyis úgy értem komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,
2013. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet őszinte. Ha ismered, tudni fogod egyébként, hogy mikor az.
2013. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze. kivéve, ha azért kér bocsánatot, mert veszélyben van az ingyen (vagy potya) szex :D
2013. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen de mi szakítottunk másfél hónapja... akkor hirtelen nem mondott semmit lelépett és most azért kér bocsánatot hogy akkor nem mondott semmit...csak zűrbe keveredett és nem karta hogy nekemszar legyen... ezért vannak kétségeim hogy 100 %-ban higyjek neki...
2013. febr. 18. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem bocsáss meg neki, és ne firtasd, hogy igaza van-e

ja, a lényeg: nehogy visszafogadd!

szarban hagyott, és erre nincs magyarázkodás

2013. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5-ös mondja! Akkor lelépett, nem mondott semmit, magadra hagyott. Erre nincs bocsánat.
2013. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem.. hát nem tudom mit csináljak igazából, velem ne szórakozzon senki se! De az a baj, hogy szeretem.. életemben először vagyok szerelmes... :/
2013. febr. 18. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:
de ő nem szerelmes beléd, különben nem csinálta volna ezt. ne alázkodj meg, mert csak még több bánat jön rád....
2013. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen de olyan rendőrségi dologba keveredett bele.... am igaz.. szerintem sem szeret akkor... :/
2013. febr. 18. 17:35
 10/11 anonim ***** válasza:

ha bajt akarsz magadnak, akkor fogadd vissza

van netán bűnrészes akarsz lenni? vér nem válik vízzé

2013. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!