Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudják a nők hogy nem akarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudják a nők hogy nem akarunk barátkozni velük?

Figyelt kérdés

A Facebook oldalam egyik követője nagyon szimpatikus és csinos ezért felvettem ismerősnek, azonnal el is fogadott.


Pár napja levelezünk, vannak közös pontjaink, megnevetettem, vissza is kérdez.


Nem tudom hogy tisztábban van e azzal hogy én ismerkedem vele, és ez nem haverkodás.

Nem tudom hogyan tudnám ezt tisztábba tenni.


Kell egyáltalán? Vagy minden nő tudja zigota kora óta hogy nagyon ritkán akarunk barátkozni velük?


2016. máj. 12. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Na most hányan vagy?
2016. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ. Egy férfi barátom vagy 10 éve, bármikor szóba kerül, esküdözik, hogy csak a barátom akar lenni.
2016. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Én tudom, hogy egy férfi sosem "csak" barátkozik. Aki ezt nő létére nem tudja, az full hü.lye.
2016. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

"nagyon ritkán akarunk barátkozni velük"


Ha ritkán is, de azért előfordul, hidd el. És nem vagyunk gondolatolvasók, hogy kitaláljuk, te mit szeretnél. Nyilván nem érdemes letámadni, de azért nem árt valahogy jelezni, hogy te nem haverkodni akarsz.

Pl.: bókolsz, udvarolsz, dicséred. Randizni hívod.

Ha ezeket nem teszed, akkor a nő okkal feltételezheti, hogy 1. nem akarsz tőle többet 2. gyáva vagy kezdeményezni, olyan pasi meg nem kell.

2016. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Előfordul a barátkozás. Nekem van 2 férfi barátom is. Az egyik aszexuális, a másik pedig gyanús, hogy meleg.

Akikről ezt nem feltételezem, azoknál mindig gyanakszom.

2016. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintem ma/holnap elhívom őt találkozni, na de itt is felmerül a probléma hogy amit én randinak nevezek az lehet számára baráti találkozó.


Megpróbálok többet bókolni neki.

2016. máj. 12. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Bókolj félreérthetetlenül vagy egyenesen nevezd randinak. Azt már nem értheti félre. :D
2016. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már találkoztok, egyértelműen le fogja vágni, hogy ez randi.

Ismerkedtem egy sráccal, azt hittem ő nem vágja, hogy mit akarok tőle. Elmentünk találkozni, ahogy megláttam, tudtam, hogy "ahha, ez egy randi". Nem tudom miért, de az egész hangulata másmilyen volt.

2016. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: egyszerűen legyél nyílt és aktív, próbáld előremozdítani a dolgot. Ha úgy viselkedsz vele hónapokon át, mint egy baráttal, és csak várod, hogy a karjaid közé omoljon valamiért, akkor jó eséllyel hiheti azt, hogy csak barátkozni akarsz. Közeledj hozzá, érintsd meg, hívd randira, és ha szóba kerül, mondd el nyugodtan neki, hogy te többet is el tudsz képzelni.
2016. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tudja h ismerkedés :)
2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!