Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz ha ezért nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ha ezért nem akarok velük barátkozni?

Figyelt kérdés
A párom barátainak olyan barátnői vannak, akik csak a luxust ismerik, folyton ki vannak csípve, drága ruhákban vannak, agyonsminkelve stb... mindig a pénzről, a divatról, sminkekről beszélnek, ja és alap náluk a bmw. Az én páromnak 8 éves autója van, ha nem lenne, az sem érdekelne, én nem ezt a szintet képviselem mint ők, szeretek smink nélkül lenni, és sportosan öltözködni, kellemetlenül érzem magam, ha velük kell beszélnem. Múlt nyarat minden hétvégét velük töltöttük, de nem éreztem jól magam, nem szívesen találkozok velük, a férjeik is ott vannak, egy normális van közülük, a többi nem valami szimpi, de a párom olyankor velük akar lenni.
2016. ápr. 6. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Azért egy 8 éves autó még elég jó, újszerű tud lenni. :D
2016. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 11 éves a kocsim, használtan vettem. Aki ezért lenéz, azzal nem foglalkozok.


Nem gáz. Neked nem kell velük haverkodni ha nem akarsz. Az én barátom haverjai rendesek, pinpongasztalon ivós pizzázós fiúk, lányok. Majdnem olyanok, mint az enyémek, akik egy régen bezárt bolt placca előtt isszuk a sört. Mégsem kedvelem őket valamiért, és az én barátom sem az enyémeket. Külön-külön eljárunk bandázni és ennyi.

Nem kötelező, hogy a barátod barátaival jóban legyél.

2016. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem akarsz ilyen barátokat nem gáz.

Az, hogy rosszul érzed magad a közelükben és ennek ellenére is a múlt nyár minden hétvégéjét velük töltöttétek már az. Egyáltalán nem érdekli, hogy rosszul érzed magad??? Én nem mások barátnőjét szidnám, hanem a saját párom nézném meg kicsit távolabbról, mennyire van tekintettel rám?

2016. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!