Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi félreérti ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi félreérti ha egy nő barátkozni akar vele?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt úgy csinálni, hogy ne értse félre? És működjön is a barátság?
2016. febr. 26. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az elején egyértelműen tisztázni kell.
2016. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Nő és férfi között nincs barátság 14éven felül. Szerintem
2016. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Közlöd vele, hogy te csak barátkozol vele. Ha elég intelligens, akkor ezt tudomásul veszi, aztán vagy barátkoztok, vagy nem. Ha kevésbé, akkor nekiáll kombinálni, nyomulni, mondván férfi és nő között lehetetlen dolog a barátság. De az ilyen baráttal nem vesztenél sokat szerintem.
2016. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen félreértheti.

Nem kell előre tisztázni, de ha érzed a részéről, h nem csak barát lenne, akkor tisztázd, h részedről "arra" nincs hajlandóság

2016. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
ez a barátság mit takar?...mert tapasztalataim szerint azt hogy amikor segítség, szívesség kell akkor jön ez az "azt hittem barátok vagyunk, márpedig a barátok ilyet megcsinálnak egymásért". naszóval a különböző szrpucolás kaliberű teendők alól akarják mentesíteni a kandúrt (akinek a feladatköre a lepedőakrobatika) a szürke hétköznapok nehézkes teendőiben majd segít egy "barátnak" titulált csicska
2016. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van olyan dolog, amiben én tudnék vagy legalábbis szeretnék neki segíteni, ha nyitott rá. Csak nem tudom nem értené e félre. Mikor megismertem volt olyan megjegyzése, amiből tudtam, hogy tetszem neki, de akkor világosan tisztáztuk, hogy olyan nem lehet közöttünk.
2016. febr. 26. 18:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt fél év.
2016. febr. 26. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek női barátaim mert nagyon ocsmány és alacsony vagyok és gondolom ez is derogál nekik. Egyébként nem is igazán hiányoznak, mert ahogy látom a környezetesetben ez a kapcsolat a következőképpen néz ki: A férfi nem dughatja meg a lányt, de cserében a lány szinte minden problémája allokálva van egy férfi aki szépen mindent elsikál a nőknek. A nők valahogy így kezelik a férfi barátokat. Ha pakolni kell a két ajtós szekrény kerül elő, ha a lányt éppen elhagyta a pasija vagy valami akkor valamelyik kedvesebb férfi barátnak sírja el hogy mennyire szemetek a férfiak, stb.
2016. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Az én tapasztalatom az, hogy MINDEN esetben félre értik!

40n

2016. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as, de ez oda-vissza működik. Én is sírtam a fiúbarátomnak, mikor bánatom volt, ő is sírt nekem, mikor elhagyták. Ez a barátság, hogy ott vagy a másiknak, amikor szüksége van rád.
2016. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!