Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most hajt ram a fonokom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most hajt ram a fonokom?

Figyelt kérdés

ELORE IS BOCSI.. TELEFONROL IROK..Ketten dolgozunk az irodaban. En vagyok a titkarnoje oktober ota. A kezdetek ota erzem hogy jol kijovunk de nem lattam tobbet bele. Okos, fiatal ,pimasz de egy uriember es nagyon helyes es szingli.. viszont mindig probaltam elhessegetni a gondolatot azzal hogy o tul jo mit is akarna? Ma azonban jott volna egy ugyfel de negyed ora mulva sem volt sehol, aztan mar kozeledett a munkaidom vege, de meg dolgoztam a gepen valamit es szenvedtem mert fajt a vallam es egyszer csak ott termett es megmaszirozta es ra par percre mar a nyakamat csokolgatta.. erre persze megjott az ugyfel es o odament a telefonhoz hogy beengedje aztan nagyon ideges lett hogy miert pont mpst jott es en odamemtem hozza es megoleltem es teljesen magahoz szoritott es az arcom simogatta. Aztan mikor belepett az az ember el is mentem.

Most akar valamit vagy csak jatszik? 6 ev egyebkent a korkulonbseg es en mrg nem voltam kapcsolatban

L/21



2016. máj. 12. 16:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy az utóbbi nem tudod mi volt, de te még nem voltál senkivel. Vagy valami ilyesmit. Ha azután le akar feküdni veled, akkor én a helyedben pofán vágnám 😂😂. Ha meg normális kapcsolatot akar és szereted miért ne? :D De ne legyél kishitű. (az elején írtad, hogy ő túl jó) Te meg egy gyögyörű nő vagy (valószínűleg), és ha téged akar,(akármilyen jó pasi) tegyen érte.
2016. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

1. Ez hogy jön a párkapcsolatok kategóriába?

2. Hagyod, hogy egy vadidegen (főleg a főnököd) spontán csókolgassa a nyakadat?

3. Igen, hajt rád, szerintem elég egyértelmű jeleket kaptál. Meg csak úgy oda mentél és elkezted ölelgetni?


Ebből adódóan már nem fogja megadni neked azt a tiszteletet, amit kellene, mivel ő a főnököd.


Csak idővel te fogsz rácseszni, ez a legnagyobb gond, amiről neked is tudnod kellene, mert ha nem fogja megkapni azokat a dolgokat, amiket idővel elvár majd tőled, az a munkádba is kerülhet.

Szerintem ennyi évesen már tudhatnád, hogy ilyen "kapcsolatba" kár belemenned, itt csak te veszíthetsz.

2016. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Vadidegen? Mielott most en lennek a "ribi" joba vagyunk es valamilyen szinten ismerem mar. Volt mar kozos programunk. Es vannak kozos temaink
2016. máj. 12. 18:08
 14/31 anonim ***** válasza:
82%

Ja, ennyi erővel a fél világ összefekhetne mindenkivel, mert hát "ismerik egymást valamilyen szinten, meg vannak közös programok is".

Te ostobább vagy mint hittem...

2016. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
De ki mondta amúgy, hogy lefeküdt vele? Valamilyen szinten igazad van utolsó, de egy kicsit finomabban nem lehet megfogalmazni.. Engem is megpuszilt már nyakon a barátnőm, meg meg is maszírozott. (nem vagyunk együt) Le akart feküdni velem..? Nagyon nem, meg nem is hagytam volna.. Akkor meg? Lehet, hogy a főnöke csak kapcsolatot akar xd
2016. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Hàt nem vagy okos tènyleg...

Valamilyen szinten ismer, meg ilyenek.

Tehàt ha komolyan venne, meghívna normâlis helyekre,(kv, fagyi, süti,) , majd mikor ez pârszor megtörtént, illedelmesen megkérdezné, hogy van-e esély arra, hogy ne csak munkakapcsolat legyen köztetek.

De hidd el, nem a nyakadnak esne, ugyanis ez:

-pàrkapcsolatban szex előtt fordul elő

-az tesz ilyet, aki csak d..i akar.

Nem hiszem, hogy érted... Mindegy is...

2016. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%

15-ös, nem feküdt le vele... még!

Nem bélyeggyűjteményt akar vele nézegetni, ennyire senki nem lehet naiv!

Lehet, hogy ez valamiféle új divat, de ezek szerint nem ismerem, mert én nem csókolgatom ok nélkül senkinek se a nyakát.

Az ölelgetés még oké, de haveri/baráti társaságban.

Nem ölelgetném a főnökömet, akármennyire is jóban lennék vele.

A kérdező annak a jelét küldi, azzal hogy nem tolja el magától, hogy ez az, nyugodtan mehetsz még tovább!

Akkor min is csodálkozik?

2016. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kérdező is nagyon jól tudja mindezt, amit írtok, csak reménykedik és arra számít kétségbeesésében, hogy esetleg kap pozitív megerősítést ezen az oldalon.


Kérdező, sajnos szerintem is csak a szexre hajt, különben máshogy (is) közeledne. De esetleg felhozhatnád neki, ha jóban vagytok, hogy ezt a múltkori közeledést mire véljed, és mondja el neked konkrétan és őszintén, hogy mit szeretne tőled. Csak számíts arra, hogy ha esetleg belemész egy szexkapcsolatba vele, akkor az valószínűleg a munkád elvesztéséhez fog idővel vezetni. :(

2016. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

* pozitív megerősítést, hogy nem csak szexet akar, hanem szereti is (...)


A mondat egy része véletlenül kimaradt, bocsi...

2016. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idiota pcsa. Eddig nem hagytam magam.. de most loktem volna el magamtol ha jo volt? Kedved vadaskodo kerdezo szerintem en tudom pontosan hogy eddig jo, barati viszonyom volt vele... holnap ugyis kiderul minden
2016. máj. 12. 20:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!