Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem legjobb haverja rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem legjobb haverja rám hajtott, ilyenkor mi a teendő, ha egyszer hajt a bosszúvágy?

Figyelt kérdés
Az exem bőven megérdemelné, mert szörnyű dolgokat tett a hátam mögött, miközben együtt voltunk. Én a baratjával ettől függetlenül jobba maradtam és még pár haverjával a szakításunk után. Érzem, tudom, hogy tetszek neki másképp nem hozna folyamatosan zavarba a bókjaival és a tekintetével. Ami visszafog, az az, hogy őt nem használhatom ki, mert tulajdonkeppen azt tenném ha viszonoznám a közeledését, hisz nem lenne tiszta a szándékom. Nem voltam én mindig ilyen, de a volt barátom olyan nyomokat hagyott bennem, amit nem leszek mar kepes sohasem elfelejteni. Félek, hogy nem fogja visszakapni az élettől...
2015. szept. 16. 22:59
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
39%
Feküdj le vele, és mondd az exednek, hogy jobb volt, mint vele.
2015. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Erre nem vagyok képes...
2015. szept. 16. 23:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi történt köztetek?
2015. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát azt max. privátban.
2015. szept. 16. 23:08
 5/16 anonim ***** válasza:
De most őszintén, milyen válaszra vársz? Ha annyira bosszút akarsz állni, akkor ne azon tedd, aki pont úgy ártatlan, mint te voltál. Mit gondolsz, mennyire érdekelné az exedet, ha lefeküdnél a haverjával? Csak egy újabb sztorija lenne arról, mekkora k* vagy, és a haverodról is, amiért az ő levetett kapcarongyát használja. Igen, valószínű, hogy az élet nem fogja visszaadni az exednek azt, amit ellened tett, te viszont gazdagabb lettél egy tapasztalattal. Sajnos mindenki életében vannak ilyen igazságtalanságok. Az okos tanul belőle, a buta pedig pontosan ugyanolyanná válik, mint akit elítélt.
2015. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Épp ez az. Az exemnek talán ez lehet a gyengepontja, mert ami az ove es hozzatartozik azt felti foggal-korommel.

Nem hiszem amúgy, hogy erre ratudnam magam magam venni, mert en ettol jobb ember vagyok, de annyira szenvedek, O meg nem, sot mar kapcsolata is van ket hete, pedig csak 1 honapja mentunk szet. En ezt nem birom feldolgozni.

2015. szept. 16. 23:15
 7/16 anonim ***** válasza:
aljas és undorító dolog lenne,mert ez az egyik legnagyobb szemétség.
2015. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mit akarsz neki megbosszulni?
2015. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, a legnagyobb szemetseget o kovette el. Nem is egyszer.
2015. szept. 16. 23:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te csak elkeseredetten keresel egy gyengepontot, ahol visszaüthetsz. Az exedet nem érdekled, elbánt veled, már rég más nőkkel kavar. Ha lefekszel a barátjával, megveregeti a vállát, és biztosítja róla, hogy azt csinál veled, amit akar, kiteregeti neki, hogy miben voltál jó és miben rossz az ágyban, és közli, hogy ha tovább akar lépni, jól szivasson meg, mert egy ilyen kis r*bi, mint te, pont ezt érdemli. Azt is rögtök tudni fogja, hogy bosszút akarsz állni, mert még mindig szereted (legalábbis ő így fogja gondolni), és ezzel is csak az ő egóját növeled. Mindenféle bántás nélkül szerintem ez lenne az exed reakciója. Nem érsz neki többet a haverjánál, a gerinctelen pasik pedig még viccet is csinálnak belőle, hogy haverok között lepasszolják a "használt nőt". Ha meg akarod magad alázni, csak rajta..
2015. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!