Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos kérdés! Együtt maradnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés! Együtt maradnál a pároddal ha megtudnád hogy nem te vagy élete szerelme?

Figyelt kérdés

És hogy a ti szerelmetek sose érné utol azt a szerelmet amit pár éve érzett egy másik lány iránt? Esetleg azt is mondaná nektek, a kérdésre hogy szerelmes-e belétek?, hogy (nagyon) szeretlek.

Érdekel hogy ti megmaradnátok-e egy ilyen kapcsolatban. Engem elhagyott egy másik nőért, ezzel a dumával, akibe azt mondta hogy lehet hogy olyan szerelmes lesz mint az előttem lévő lányba.


2016. máj. 12. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább én vagyok. Én sose fogok tudni úgy beleszeretni egy férfiba még egyszer mint ahogy azt egyet tudtam sokáig. Ez ilyen. :) De én inkább nem is keresek kapcsolatot, nem akarok bántani senkit sem.
2016. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Több kapcsolatom volt,ahol érződött,hogy nem szerettek eléggé.Nem maradtam velük.Egyik velem szakított.Ennyi rossz kapcsolat után én azt akartam,hogy valakinek első legyek és találtam olyat.
2016. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Kísèrletezgessen csak nyugodtan, hogy szerelmes lesz-e, vagy nem, téged meg hagyjon békén és lesz férfi, aki tudja, hogy BELÈD szerelmes és nem a mùltbèli nőbe meg annak hasonmâsàba.
2016. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele. Mert velem van és nem azzal a másikkal.
2016. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis olyan pasival járnék akinek én vagyok az elsőszámú, természetesen akkor ha én is úgy érzem. Nem egyenlő kapcsolatban mindig szenvedni fog az akit nem szeretnek eléggé.
2016. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
m
2016. szept. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!