Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a párodról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a párodról hogy súlyos beteg (rákos) és évekig tartana a kezelése. Akkor is vele maradnál vagy sem? (Őszinte válaszokat várok! )

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, mert még nem voltam ilyen helyzetben. Ha ez egy jó párkapcsolat, akkor valószínűleg igen, ha nem az, akkor úgyis felbomlik, szándéktól függetlenül, főleg egy ilyen erős próbában.
2015. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2015. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Élő példa: anyukám 10 éve daganatos, hol jók, hol rosszak az eredményei, de még hosszabb ideig nem voltak tartósan jók az eredményei. Apukám nagyon szereti anyukámat, kitart mellette.

2015. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartós párkapcsolatról van szó, akkor kétség nélkül igen. Egy kezdődő ismeretségben nem feltétlenül, egy ilyen jellegű probléma túl nagy próbatétel ahhoz, hogy egy nem stabil párkapcsolat túlélje.
2015. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
nem!
2015. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, úgy nyilván könnyű véleményt alkotni, hogy nem vagyunk ebben a helyzetben. De jelenleg őszintén azt gondolom, hogy igen, mellette maradnék. Csak azért, hogy ne érezzem magam szemétnek, amiért ilyen nehéz időszakban hagyom el, nem maradnék vele, de ha a kapcsolatunk jó, a szerelem még kitart, ő maga sem vesztette el teljesen a személyiségének szerethető részeit, akkor tulajdonképpen semmi sem változna. Az érzéseim felé legalábbis biztosan nem.
2015. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Természetesen vele maradnék. Nem úgy tettem az esküt, hogy "amíg a kedvem tartja" hanem úgy, hogy "amíg a halál el nem választ"
2015. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Anyám apám mellett maradt a végéig.Büszke vagyok hogy ilyen anyám van. :)
2015. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

rip


(igen)

2015. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ő az egyetlen ember, akit igazán szeretek a világon, és ő az egyetlen ember, aki engem igazán szeret. Megérdemelné, hogy kitartsak mellette.
2015. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!