Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak.! Ha megtudnád a...

Férfiak.! Ha megtudnád a legjobb barátoodról, hogy megerőszakolt egy nőt, továbbra is a barátja maradnál?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Hát, a körülményektől függ, de szerintem nem.
2015. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted van olyan "körülmény", ami miatt megbocsájtható a tette?...
2015. júl. 4. 11:58
 3/44 anonim ***** válasza:
0%

2: Nyilván erre olyan választ neked nem fogok tudni adni, ami neked is megfelelne. Ha azt mondom igen, akkor letámadsz, hogy milyen szemét vagyok. Ha azt mondom, hogy nem, akkor pedig önmagamat hazuttolom meg, hiszen az előbb még azt írtam, hogy a körülményektől függ...


Mi értelme volt ennek a kérdésnek így?

2015. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Természetesen mondhatod, hogy igen. Nem foglak letámadni. Valószíűleg a kérdésből érezted, hogyan állok ehhez. Ha a lelkiismereted és az empátiád azt mondja, van az a helyzet, hogy elfogadható, hogy valakivel akarata ellenére közösüljenek, az már a te bajod :)
2015. júl. 4. 12:11
 5/44 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem ezt a kérdést, teljesen nélkülöz mindennemű értelmet és logikát.

Már miért ne maradhatnál a barátja? Ismerted azt a nőt, netán a rokonod? Vagy te tagja vagy az Amnesty International-nak, vagy a Greenpeace-nek?

Szóval ez, úgy ahogy van, baromság.

De ha te ilyeneken gondolkodsz, akkor az elég komoly személyiségre vall. :D

2015. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
4: Mondom én, hogy hülyeség volt kiírnod ezt a kérdésnek álcázott valamit...
2015. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj, de én nem maradnék jóban a barátnőmmel, ha kiderülne, hogy mondjuk embert ölt/állatot kínzott/ gyereket molesztált stb...Hiába nem az én ismerősöm/állatom/gyerekem. Szerintem itt rajtad látszik milyen ember vagy....
2015. júl. 4. 12:13
 8/44 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt nem értjük, hogy ha már elhatároztad magadat valamiben, akkor miért teszel fel kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra? Ne provokálj, menjél játszani. :D
2015. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nő vagyok te sutyerák.
2015. júl. 4. 12:16
 10/44 anonim ***** válasza:
13%

9: Attól még baromság a kérdésed. Kérdést akkor szokás kiírni, ha valami eldöntendő dologgal kapcsolatban szeretnéd kikérni a véleményünket.


Így ez ilyen... nem is tudom, hogy mi volt. Vagy bólogatójánosokat szeretnél látni?


Mellesleg az emberölés, gyerekmolesztálás és a nemi erőszak nem ugyanaz. Ráadásul sokszor maguknak köszönhetik az áldozatok (na most fogsz felrobbanni teljesen).

2015. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!