Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel szoktatok megujitani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktatok megujitani a parkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Milyen dolgokat csinaltok hogy a regi tuz, szerelem/szeretet es vomzas megmaradjon hosszutavon es ne csak egy bepunnyadas legyen a kapcsolatbol
2016. máj. 13. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

-folyamatosan adunk egymásnak pozitív visszajelzéseket, elmondjuk, hogy mit szeretünk és értékelünk a másikban (sosem ugyanazt, mindig újabb és újabb értékeket fedezünk fel a másikban)

-igyekszünk sok közös élményt szerezni: programok, utazások, stb., tehát sok a minőségi idő

-sokat beszélgetünk mindenféléről, a közös programok mindig új témákat adnak

-rendszeresen igyekszünk tudatosan kedveskedni a másiknak (apró ajándék, kedvenc kaja, egy masszázs, stb.) - bármi, ami örömet okoz a másiknak, és adni jó

-a szexben újabb és újabb fantáziákat vetünk be, nem mindent valósítunk meg belőle, de tervezgetni is nagyon jó

-a problémákat mindig igyekszünk rögtön jelezni a másiknak (nem csip-csup apróságokat, abban toleránsak vagyunk, hanem ha valami tényleg rosszul esik, vagy zavar). Ilyenkor megbeszéljük, és igyekszünk közösen elfogadható megoldást találni. Semmit nem söprünk a szőnyeg alá, nem engedjük, hogy homokszem kerüljön a gépezetbe, ami aztán tönkreteheti a kapcsolatot! Már a felmerülésükkor próbáljuk orvosolni a nehézségeket.


Hirtelenjében ennyi jutott eszembe...

2016. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja még egy:

-ha mondjuk a párom elvisz vacsizni, akkor én meg nagyon kicsípem magam arra az alkalomra, és természetesen a felsőruházat alatt szexi fehérnemű is lapul... tehát külsőben is igyekszem újra és újra felkelteni a vonzalmát.

2016. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon jo dolgokat mondtal :)
2016. máj. 13. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát kifejezetten megújítani nem szoktam, ill. ha magamon változtatok, ált. magam miatt teszem. Pl. úh haj meg ilyesmik. Inkább azon ügyködöm, hogy szinten tartsuk az izgalmat. Pl. szervezünk sok közös programot (akár ingyenest is), eljárunk várost nézni, enni (még ha egy pizzaszeletre is), moziba, színházba. Nem hagyom, hogy belepunnyadjunk abba, hogy hát akkor este megnézünk egy filmet meg nyomkodjuk a laptopot/okostelót. Nem állok le a párom felé a kedveskedésekkel... egy csoki, egy masszázs, egy DVD...


Talán amivel újítok, az az, hogy időről időre veszek pár új csinosabb fehérneműt. Meg néha kipróbálunk új pózokat szexben.

2016. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Új közös élmények házon kívül és ágyban is.Flörtölünk viberen mintha egy ismeretlem csaj véletlenül ráírna,rögtön megbeszéljük a problémákat és dicsérjük,bátorítjuk a másikat.Én is kapok sok szexi cuccot otthoni viseletre;)
2016. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a viberen flörtölés már nekem is eszembe jutott, majd bevetem. :-)
2016. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!