Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tükör vagy a fénykép tükrözi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tükör vagy a fénykép tükrözi a valóságot?

Figyelt kérdés
Ti is sokkal jobban néztek ki a tükörben, mint a fényképeken? Képeken csúnya vagyok, a tükörben teljesen elfogadható szerintem.
2016. máj. 13. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Egész más a valóság meg a fénykép, van amikor az egyiken jobbnak látszol. A tükrök közt is van sok külömbség.
2016. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
a tükör, mert a kép csak egyetlen pillanatot örökít meg.
2016. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Mivel a tükör fordított képet ad, így a fénykép az igazi.

A tükörben nem úgy látod magadat, mint amikor szembe nézel valakivel. Eddig nem tűnt még fel? :D

2016. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Az összes fényképemen pocsékul nézek ki, mások is azt mondják, hogy élőben azért egy kicsit jobb. Viszont történt velem egy érdekes dolog. Egy betegség kapcsán nagyon sokat fogytam, de én ezt a tükörben egyáltalán nem láttam, viszont amikor pár hónap múlva megláttam magamról egy, a betegségem alatt készült fényképet, akkor megijedtem magamtól.
2016. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
nyilván a tükör!
2016. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nálam a fénykép. Tükörben sose tűnntek fel a hibáim, pl. milyen görbe a tartásom.
2016. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Titusztitusz ***** válasza:
83%
Kinek hogy...Vannak akik élőben néznek ki jobban, mások a fényképeken...Elég gyakran elképesztő különbségeket tud adni a fénykép, és a valóság...Nálam pl. gyakori megállapítás szokott lenni az, hogy "nemis hasonlítok a saját fotóimra"...Sokaktol hallottam már azt, hogy élőben nagyságrendekkel szimpibbnek szoktam kinézni mint a fényképeken...Az ilyesmi még nekem is fel szokott tünni, nemhogy még másoknak...
2016. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fénykép torzít ha közelről készül.
2016. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tükör. A fényképezőgép lencséje könnyen torzíthat, főleg ha közelről fényképezel vagy meg van döntve a kép.
2016. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a tükörnek hiszek! 😊
2016. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!