Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ilyen nőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ilyen nőt találni?

Figyelt kérdés

Akit nem szédített még el a tv-ből a siker, pompa, csillogás, a szex, mindig ezek mennek ott. Dekatlon, Westend, nem plázacicáskodik.

Akit nem érdekli az éjjel-nappal Budapest műsor. Falun is már ugyanúgy viselkednek, ugyanúgy öltözködnek, mint azok.

Úgy mennek a lányok az utcán, mint a madam-ok.


Nem fényképezi magát a tükörben, pucsít, csücsörít, vetkőzik a kamerának. (Ezt is simán megcsinálnák). Ez nem hóbort, 10 év múlva leteszi a telefont, most már nem fényképezem magam. Ez örökké megmarad náluk. Sokkal rosszabb lesz a helyzet. Ezeknek a gyerekei is ilyen lesz.


Nem az okostelefonját nyomkodja egész nap. Használja csak telefonálásra, sms küldésre. Mit nyomkodnak rajta állandóan?


Amelyik nő kitart a férfi mellett legalább 15 évig. (Házasság után). Ezek a mostani fiatalok úgy cserélik a párjukat, mint más a fehérneműjét.


Egyszerű nő, nem cica baba. Nem azt nézi a tv-ben, mikor mászik már rá a másikra félmeztelenül. A tv is azt mutatja, hogy az izmos férfi hogyan fényképezi magát a tükörben, és a lányok, nők erre mit szólnak.



2014. jún. 30. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők, akiket ez nem érdekel. Az én baráti körömben nincsen sok, de van ilyen gondolkodású lány!
2014. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tükörben fényképezés olyan, mint a cigaretta. Ha rászoksz, megszokod, akkor ha nem csinálod, már hiányzik. Olvastam interneten, hogy a pszichológus azt írta, a szelfizés már betegség. A betegeket csak terápiával lehet erről leszoktatni. Mellesleg a tv meg mondja az embereknek, ez a menő, csináljátok.
2014. jún. 30. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak, de ők nem szeretnének ilyen eszelőssel járni, mint te.
2014. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából ilyen vagyok :) 18/L
2014. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mindent elözönlött már a szexualitás, ez megy a tv-ben is. Az emberekre is ez van hatással.
2014. jún. 30. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha mostanifiatalokozol, akkor keress a saját korosztályodban. Ennyi.

Bár a fogalmazásod alapján ja, kb 40 lehetsz, valszeg házicselédet keresel.

2014. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen en is ilyen vagyok, de maradnek huseges a paromhoz epp ahogy leirtad:)

L

2014. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak 15 évig kell hűségesnek maradni?
2014. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tévézek, tükörben max akkor fotózok ha valaki megkér küldjek neki képet a mitotudomén új ruhámról vagy valamiről, szóval ha más módon nem tudok magamról fotót szerezni, telefonon csak telefonálok, sms, zenehallgatás meg egy kis játék, pláza, árkád stb kb havonta ha 2x megyek ,akkor is olyanért ami kell nem mert költsük el apuci pénzét csini rucikra a mai partyra. Perpillanat a párkapcsoaltom majdnem 2 évnél tart komolyabb eddigi gondok nélkül. Esetleg annyi a gond hogy egy durvább napomon úgy nézek ki mintha rituálisan készülnélek faláldozni a Sátánnak.
2014. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyjából ilyen vagyok. Nem érdekel a divat, úgy öltözöm, ahogy nekem tetszik, bár már vagy 5 éve nem vettem 1 db ruhát se... inkább könyveket veszek, mert imádok olvasni. Ruhát majd akkor veszek ha valami végleg tönkremegy.


Az Éjjelnappal budapest nem érdekel, csak háttérzajnak megy amíg főzök, mert ha csinálok valamit, nem szeretem a kuka csöndet.


Nem fényképezem magam tükörben. Ha kell fénykép, akkor önkioldót használok:), de nem szoktam, csak a férjemmel együtt ha évfordulónk van. Nincs okostelefonom sem. Csak egy érintőképernyős. De én a régi telefonomat szeretem egyébként SE K800I típusú, csak hát tönkrement:( és kellett másik, viszont ezt a régi fajtát már újonnan nem lehet kapni. A használt meg 8 hónapot bírt:( így nincs értelme venni használtan sem.


28 éves vagyok. Kitartok a férjem mellett, mert szeretem, bár csak 4 éve vagyunk együtt, viszont nem érdekel más. Sem a kapcsolatunk alatt /házasságunk előtt, sem azóta nem néztem rá másra, és nem is vágyom rá. Ha más érdekelne, nem mentem volna hozzá.


Amúgy ritkán nézek tvt. Ha nézek, csak híradót szoktam, mert azalatt edzek, tornázgatok, meg azért mert nincs értelmes műsor. A neten nézek sorozatokat leginkább.


Szóval igen, vannak nem plázap...csa típusú nők is.

2014. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!