Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol ott maradnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol ott maradnak a fekete hajszálaim a barátom lakásán mikor nála alszom (? )

Figyelt kérdés

Mit csináljak, hogy ne legyen így? Mivel fekete, méginkább feltűnő, ráadásul hosszú is. Tippek?

19L


2016. máj. 14. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Vágasd le! Hajháló azt csá... Vagy mond meg a hajadnak, hogy ne tegye.
2016. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fested akkor hagyd abba, mert a fekete festék hajhullást okoz. Amúgy sem normális az ilyen hajhullás, ha nem festett fekete akkor sem ártana orvoshoz menni a gonddal... mert a hajhullás betegségre utal.
2016. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Enyém is hosszù ès fekete. Mivel òhatatlan, hogy fésülködès, hajmosàs, kiengedés esetén ne huljjon pàr szàl, de egyébként is..., én össze szoktam takarítani...

De ugyanez van a vöröseknél, szőkéknél, barnàknàl.

Rövid, félhosszù, hosszû haj esetén is..

2016. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*hulljon
2016. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem derékig ér a hajam, itthon mindig összefogom, hogy ne legyen az egész lakás hajas...
2016. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondta a baratod hogy zavarja vagy miert ekkora gond par szal? Szerintem tulproblemazod. Egyebkent meg fodlgd ossze a hajad ha ekkora vetseg.
2016. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az összes festett fekete hajú ismerősömnél ez volt, akivel vagy dolgoztam vagy együtt laktam. Nagyon undorító tud lenni, mindenhol hajszálak. Ott is ahol nem várod. Szerintem kösd össze ha ott vagy és jól fésüld ki, mielőtt mész. Ott is fésüld ki,azután össze tudod szedni és nem csak hullik a világba.
2016. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez tök természetes, mi gond ezzel?

Amúgy fogd össze, esetleg néha porszívózz össze nála, más ötletem nincs.

2016. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetes fekete, csak nagyon dús, így értelemszerűen több is hullik ki belőle. Nem mondta, hogy zavarja, csak nekem kellemetlen.
2016. máj. 14. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!