Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 gyermekes, elvált férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyermekes, elvált férfiként mennyire nehéz társat találni?

Figyelt kérdés
A gyerekeim minden hétvégén illetve szünetekben nálam vannak, nyáron néha hétköznap is. Szerintetek van olyan nő, aki ezt el tudja fogani vagy csak alkalmi kapcsolatot tudok találni?
2016. máj. 15. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van, férfiként könnyebb, mint nőként.
2016. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még sokkal könnyebb, mint egyedülállóként, szerintem.

Van egy ismerős, 3 kislánya van, a nők tapadnak rá. Csak annyiból döbbennek rá a nők, hogy szinte sosem dolgozott..."csak" ennyi a gond vele.

2016. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy sosem dolgozott?

Én azt gondolnám, hogy a nőket zavarja, hogy nem tudnék annyi időt velük lenni, amennyit szeretnének, mivel ott vannak a gyerekeim.

2016. máj. 15. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Ismerek olyat, akinek nem lenne nehéz párt találni így sem.
2016. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Találni még talán nem is lenne olyan nehéz,csak mennyire lenne működőképes,tartós,így hogy a gyerekek sokat vannak velem.
2016. máj. 16. 07:36
 6/6 m.e válasza:
Szerintem igem.Én úgy gondolom ha az elején közlöd a nővel,akkor nincs gond.Utána próbáld össze hozni velük.Közös program stb.Amúgy amelyik nő ezt nem érti meg az nem lehet jó sem most,sem ha közös babát szeretnétek.Téged csak tisztelni tudlak,hogyha próbálsz felállni és a gyerekeidet sem hagyod ki ebből.Még egy kérdés a gyerekeid mit mondanak az új anyuka kérdésre?
2016. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!