Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok velemenyet varom. ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vuldi kérdése:

Lanyok velemenyet varom. negyvenes sportos, elegans, kulturalt ferfikent osszejottem par eve egy 25 eves lannyal. irnatok velemenyt a lenti story hoz?

Figyelt kérdés

Elso randin a kocsiban vartam. Amikor megjott, kiszalltam, atmentem a tuloldalra es kinyitottam neki a kocsi ajtajat, hogy beuljon. Szohoz se jutott a meglepetestol. Amikor masodszor is ez tortent, kert, hogy inkabb ne nyissak neki ajtot, mert zavarja, kinosnak erzi, mert o nem kiralylany, stb. stb.

Valoban ennyire nem vagytok mai lanyok az elozekenysegre,?

nem nyalas romantika de szerintem alapveto kulturaltsag a nonek elore nyitni az ajtot...nemcsak etteremben hanem kocsiba szallva is

tehat akkor kiveszoben van ez a notipus?



2016. ápr. 20. 15:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
64%
kigotál egy retardált csajt, ennyi, az hogy egy pasi kinyit egy ajtót, az szerintem teljesen alap és nem nagy dolog...
2016. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is van egy pasim aki 42 éves én pedig 23 vagyok és nekem is meglepő néha az udvarias viselkedés a nőknek ez jól esik a mai fiatal ferfiakból halt ez ki.
2016. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Én is ilyen vagyok, mondjuk nekem a párom is negyvenes és szívesen fogadja az ilyesmit. De fiatalabbakkal is azt tapasztaltam, hogy nincs gond ezzel. Néha elcsodálkoznak, mert a korosztályukban nem "divat" ez a férfiak(?) körében, de senki nem tiltakozott még.
2016. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
A komoly nő korosztály nem a 25-nél kezdődik, elnézést kérek az 1-2 kivételért ...
2016. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez nagyon elszomorító, hogy nem értékeli a lány a férfi gesztusait.

Én mit meg nem adnék, hogy a barátom ilyen udvarias legyen velem...

Viszont azt ugye tudod, hogy vendéglátó helyeken a férfinak kell előre mennie, hogy ha esetleg székeket dobálnak, akkor ne a nőt találják el vele...?

Egyébként jó látni, hogy tényleg vannak még olyan férfiak, akik tudják az illemet és ki is mutatják ezt bármikor, bárhol. :)

2016. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Nekem múltkor át akarta adni a helyet a távolsági buszon egy 30-as pasi, pedig letettem a cuccom a földre, terhes se vagyok, huszonéves nő vagyok. Kínos volt a helyzet számomra. Csak azért, mert nő vagyok, átadná a helyet? Az 1900-as években ezek az illem szabályok alapvetőek voltak. Mi már az a generáció vagyunk, akik elszoktak ettől. Pedig az a normális, ahogy Te cselekedtél és ahogy a pasi a buszon.
2016. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Fogalmazzunk úgy, hogy nem tudják hogyan kell ilyenkor viselkedni, mert nincsenek ehhez hozzászokva és emiatt cikinek érzik(főleg ha más is látja).

Amikor a párommal és barátnőivel színházba mentünk, akkor elkértem a kabátjukat és intéztem a ruhatárat, majd a darab végén felsegítettem a kabátjukat és az egyik leányzó nem hagyta. A párom nagyon szűk szoknyát vett fel, kisegítettem a kocsiból, mert nehezen tudott beszállni is. Mondjuk ez nem mindennapi dolog, de néha kell a segítség. Amikor először randiztunk a párommal akkor is az operettbe vittem, majd elmentünk vacsizni...a végén a könnye is kicsordult, nem jutott szóhoz sem.. :)

A párom amikor kinyitom az ajtót hogy beszálljon mindig megköszöni, nekem ez nagyon jól esik, mert értékeli az erőfeszítésemet.

2016. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Gondolom nem volt hozzászokva, ezért volt zavarban. Nem kell ezen meglepődni, a mostani fiatalabb pasik elég kritikán aluliak, főleg itthon.

Eleinte nekem is kellemetlen volt az ilyesmi, de könnyen hozzá lehet szokni, utána meg már nem szívesen adja alább az ember.

2016. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Az értelmetlen udvariaskodás engem is zavar. Nem vagyok csecsemő, fel tudom venni egyedül a kabátomat és ki tudom nyitni a kocsiajtót. Ezek a dolgok olyan korból maradtak ránk amikor a nők a szűk ruháikban nem tudták felemelni a karjukat, vagy összekoszolták volna a kezüket a kilinccsel. Azt nem bánom ha előreengednek az ajtóban, mert valahogy el kell dönteni ki menjen be előbb és ha van rá szabály amit követhetünk az elejét veszi annak hogy fölöslegesen ácsorogjunk az ajtóban várva hogy a másik majd bemegy.

De nagyon szívesen látnék értelmes udvariasságot. Pl tartsák be azt hogy nem dohányoznak a buszmegálló 10 méteres körzetében (ami nem 2m), meg a jegyautomata mellett ahonnan sehova se tudok menni ha épp használom. Ha gyerekkel megyek étterembe, akkor ne gyújtson rá a szomszéd asztalnál, mert onnan szintén sehova sem tudok menni. Autóvezetés közben is jól jönne kicsit több előzékenység, bár van sok rendes autós, de sok a bunkó. Bevásárláskor figyeljenek az emberek a bevásárlókocsijaikra, ne barikádozzák el vele másfél méter szélességben a polcot, meg ha összefutnak a szomszéddal és trécselhetnékük van, akkor ne álljanak keresztbe a polcok között.

Bizonyos illemszabályok fölött egyszerűen eljárt az idő, és sajnos nem kerültek újak, napjaink kulturált és elviselhető együttélését segítő illemszabályok a helyükre.

2016. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon is értékelem, hogy a párom mindig kinyitja előttem az ajtót, előreenged, vagy étteremben kihúzza nekem a széket. Nem vagyok hercegnő, de szeretem, hogy figyelmes és udvarias velem :) Szerintem a legtöbb lány számára ez pozitív, valószínű valami hülyét fogtál ki... bár ne haragudj, aki 25 évesen negyvenes férfival hetyeg, annál nem csodálkozok ilyenen.

21/L

2016. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!