Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember ránézésre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember ránézésre nem illik össze akkor nagy esély van rá hogy a kapcsolatuk sem működik túl rózsásan?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy ezt külső szemmel nem lehet megállapítani, főleg idegeneknél. De biztos ti is láttatok már ilyen párt. Nekem egy házaspàrral kapcsolatban jutott eszembe a kérdés. Több mint 10 éve együtt vannak, több gyerek is van. Tehát a férjet ismertem jobban, a feleséget is valamilyen szinten, de nagyon akkor még nem voltak együtt, és a minap otthon megpillantottam őket, és beszélgettem is velük, de egyszerűen az jött le hogy hihetetlen mennyire nem illenek össze. Nehéz ezt így megfoglmazni, egyszerűen nem úgy viszonyultak egymáshoz mint férj és feleség. Tehát a kérdésekben abszolút nem a külsőre gondolok. Ti ismertek vagy láttatok már ilyen párokat? Szerintetek hogy működik ez a dolog? Véleményeket tapasztalatokat írhattok
2016. máj. 16. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ez a házaspár is csak egy tükör, amiben önmagadat fedezheted fel. Tehát bármiféle disszonanciát érzel, az csakis rólad, a te értékrendedről szól. Sajnálom, de ez van.
2016. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem akkor működik, ha megmarad sokáig az erős vonzalom/ kémia, egy hullámhosszon vannak, ezt mindkét fél érzi. Ez az 1-2. évben kiderül. Nem tudom milyen szempontokra gondolsz, rengeteg van. Ha két ember egy húron pendül, azt ők érzik. Kellemes számodra a másik társasága, vonzódsz hozzá, meg akarod érinteni,

megnevettet, értékes, jó embernek tartod, akkor a gondokat meg fogjátok oldani. Egy házaspárt ismerek, akik ránézésre össze illenek, egyformák, de együtt betegesen nyugodtak, mintha nem is vonzódnának egymáshoz, mint 2 testvér. Náluk pl ez a becsap a villám érzés is elmaradt az elején, tudatosan jöttek össze.

2016. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem, mi a "ránézésre"?

Együtt élnek 10 éve, van több gyerekük, olyan nagy baj nem lehet azzal a házassággal.

Én éltem 20 évvel fiatalabb nővel, ránézésre biztosan hülyeségnek tűnt, van két szép gyerekünk, és nem a ránézés, vagy a kor miatt lett vége.

2016. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Értem,mire gondolsz.Rajtunk is lelátszott az apró gesztusok hányából,a beszédből,meg egyéb dolgokból,hogy nem vagyunk meg jól,hiába nem vitáztunk mások előtt,mégis le lehetett szűrni.Ritkán látott rokonnál is levettem,hogy mennire jó a házasságuk (nem csókolóztak társaságban,nem ölelgették egymást,de mégis lelátszott) és megtudtam,hogy tényleg szépen is éltek.
2016. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!