Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik miatt mások elhagyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik miatt mások elhagyták a párjukat, családjukat, nem félnek attól hogy idővel ők is így járnak?

Figyelt kérdés
Hisz, aki egyszer félredobott mindent egy új szerelemért, az máskor is megteheti újra. Nincs bennetek a félélem?

2016. máj. 17. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mivel minden kapcsolat kihűl így is úgyis érzelmi dobbantás lesz a vége valaki részéről, legfeljebb kompromisszumokkal együtt maradnak, tehát nincs jelentősége.
2016. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hagytak-e már el valakit miattam, nem voltam még ilyen helyzetben aktív résztvevő. De ha ilyen történne, akkor nem lenne bennem a félelem, hanem élvezném a mostot, tart, amíg tart, és akár egy életen át is tarthat, nagyszüleimnek bejött. Nagyapám nagymamám miatt hagyta el az akkori barátnőjét, és nem tette meg újra.
2016. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt honnan tudod,hogy a legelső házasság nagy szerelmből köttetett-e,vagy csak megalkuvás volt?
2016. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!