Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék újra boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék újra boldog miután elhagytak? Már az öngyilkosságon is gondolkozom.

Figyelt kérdés
Nagyon rég, még szeptember elején elhagyott a barátom. Azóta többször is egymásba botlottunk egy-egy éjszakára. Viszont neki már 2 hónapja barátnője van... Azóta nincs köztünk semmi, de én nem bírom őket elviselni. A suliban is meg bulikban mindig látom őket és nagyon fáj. Már azt is tudom hogy lefeküdtek... Amikor ezt megtudtam teljesen összeomlottam. Nem bírom ki suli végéig(meg nyáron) hogy végignézi em ezt.. Már nem bírom...

2014. ápr. 18. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát k rvára ne öld meg magad hallod.. Sz jba b szlak ha megölöd magad :D Gyorsan szerezz valakit bulikban vagy suliban vhol.
2014. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosságot vesd el. Túl fogod élni, én is túl éltem. Majd jön a megfelelő. 17/F
2014. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 7 milliárd közül 1-ért ölnéd meg magad? Te hány is vagy? Gondolj bele hogy az életben mennyi szép dolog van..
2014. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azèrt ez nem tulzás?

Fèrfit meg nőt mindig lehet találni.

Ne legyèl ennyire szánalmas vegyèl magadon eröt.

Sok sikert

2014. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha elhagyott akkor ennyit is ért... senki nem ér annyit hogy öngyilkosságot kövess el! Ahogy leírtad MÁR NEM SZERET. Valakit lelkileg terrorizálnak és még az is erősebb mint te, akit egy srác elhagyott. Vegyél erőt magadon, ismerkedj , járj máshova szórakozni. Ha meg még mindig gondolkodsz az öngyilkosságon hát tedd meg. Úgysem fogod mert csak kis figyelemért itt rimánkodsz (ami elég szánalmas)


Sok sikert az élethez! (és nem az öngyilkossághoz)

2014. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak már olyan régóta szenvedek emiatt... Már több mint egy éve. És már mindent próbáltam: ismerkedni mással, bulizni, barátokkal lenni, kerestem munkát suli mellett, eljártam futni.. De a vége mindegyiknek az lett hogy hazaértem elkezdtem gondolkozni és sírtam.. És már nem bírom
2014. ápr. 18. 08:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Látod leírtad a végén a lényeget. Marhára ráérsz hülyeségeken agyalni. Foglald el magad és akkor nincs probléma! Öngyilkosságon meg csak a gyenge személyiségek filóznak, szóval jobb ha összekapod magad mert ez szánalmas. 24/F
2014. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

18-as ezt szebben is leírhattad volna. Előbb gondolkodik, aztán ír.


Van akinek hamarabb, van akinek később sikerül, de mindenképp idő kell hozzá, hogy túltedd magad rajta. Próbálj meg kevesebbet foglalkozni vele. Ismerkedhetsz más fiúval, csak ne ragtapasznak használd hanem akkor tényleg érdekeljen. Lehet, hogy másban találod majd meg az igazit. De tudom, ezt most nehéz elhinni.

2014. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hali velem is volt hasonló de csak mert azt hittem sose lesz barátnőm és sose leszek boldog /hát eddig nem is lett xD / de elgondolkodtam ezen és rá kellett jönnöm hogy a halálnál minden jobb, MINDEN , ha gondolod írj és meggyőzlek e felől :) 20f
2014. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andrea Henrietta ***** válasza:

Tudom mennyire nehéz egy számodra fontos embert valaki mással látni, de az ongyilkosságot Semmiképpen sem éri meg!!! ami most a legfontosabb, hogy a belső békédet találd meg. Foglald el magad olyan dolgokkal, ami felvidít. Legyen egy olyan "hobbid", ami minden nap, legalább egyszer mosolyt csal az arcodra. (számomra ez a kutyám volt, remekül elterelte a gondolataimat és egy idő után azt vettem észre, hogy már nem is zavar annyira ami fájt). Nagyon koncentrálj arra, hogy ne agyalj. Ilyenkor nem szabad gondolkozni, és kombinálni. Ha rossz passzban vagy akkor a negatív gondolatoktól csak még roszabb lesz!! Ha egyedül vagy, (mert ugye nem lehet mindig melletted valaki, hogy szóval tartson) akkor indíts el egy filmet, esetleg sorozatot és arra figyelj, mert akkor addig sem jár az agyad. És így egy idő után leülepszik. Nekem ez a módszer tényleg segített.

Tudom, hogy nehéz. De találj valamit, ami miatt minden reggel muszály felkelned, és ami még örömet is okoz, legalább egy kicsit. Hosszú távon, biztosan segít. De nagyon fontos, hogy adj magadnak időt. Hidd el, hogy te is ugyanolyan értékes vagy mint ők. Koncentrálj a saját lelki békédre, és egyensúlyodra. Akkor könyebb lesz.

De semmiképpen se csinálj őrültséget! Nem éri meg! Egyetlen ember sem érdemli meg, hogy meghalj miatta! Kitartást.

2014. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!