Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagy bizarr, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy bizarr, hogy kifejezetten tetszik nekem a párom "szépséghibája"?

Figyelt kérdés

A barátom biceg és "furák" a lábai (nagyon vékonyak, picit kifele állnak stb). Nem egyszerűen arról van szó, hogy "elfogadom ilyennek", hanem nekem ez kifejezetten bejön, szerintem tök aranyos.. :D

Mindenki csak arról beszél, hogy az ilyesmit elfogadja-e vajon a másik, vagy nagy hátrány, esetleg kizáró ok, olyat még soha nem hallottam, hogy valakinek az ilyesmi pozitívum lenne.. Normális vagyok, vagy valami baj van velem?


2016. máj. 17. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem kicsit furán beszélt és nem nézett az ember szemébe és olyan kis aranyos hangja is volt és pont ebbe szeredtem bele teljesen, ugyhogy ez normális, ez az igazi szerelem, nem amikor a tökéletessel jössz össze hiba nélkül ésha vmije eltörik otthagyod.
2016. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos és a párod igazán szerencsés fickó.:)
2016. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális, hogy a párod elfogadod és szereted úgy ahogy van. Nem kell másokkal foglalkozni
2016. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Azért vagy nem normális, mert ide ezt a kérdést feltetted, miközben senkit se fog érdekelni, hogy te most normális vagy-e vagy sem, mert ez neked tetszik.


A te magánéleted. És ha valaki azt írja, hogy bizarr? Akkor te másképpen fogsz rá gondolni? Nyilván nem. Akkor meg mi értelme a kérdésnek?


Ha neked tetszik, ámen. Örülök neki. Engem meg hidegen hagy.

2016. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló,miért lett ex a pasi akiről meséltél?
2016. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
1-es vagyok, én vagyok a fiu és azért lett vége mert ő nem szeretett igazán, meg kiakadt minden dologért és totál tönkrezúzta a lelkemet aztán elhagytam hála isten, muszály volt...
2016. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:
Vannak ilyenek,neked ez pont nem "hiba". Nincs ezzel baj.
2016. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!