Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket és férfiakat egyaránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket és férfiakat egyaránt kérdezem, nők, titeket hányszor visz el a párotok moziba, étterembe, fagyizni, bárhova? Férfiak, ti hányszor viszitek el a párotokat?

Figyelt kérdés
Havi szinten hányszor és hova? Éves szinten? Mivel kedveskedtek a nőnek?

2016. máj. 18. 15:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Régebben hetente, majd havonta rendszeresen jártunk étterembe, színházba, néha koncertre. Aztán ritkultak az ilyen események.

5 éve sehol sem voltunk.

Erre már nem jut pénz.

2016. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem kedveskedik a barátom, de nem is várom el tőle. Egyébként anyagilag nem teheti meg, hogy elvigyen ide-oda (mozi, étterem, wellness hétvége, toronyóra aranylánccal). Nekem az is bőven elég ha kiülünk valahova, vagy vesz nekem egy csokit szülinapomra. Ha nem venne akkor se lenne semmi, nem azért jöttem vele össze, hogy rám költse a pénzét.

Szoktam neki sütni sütit, vagy megveszem amire nagyon vágyik (apróságok), jobban szeretek adni mint kapni. 23L

2016. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Moziba néha járunk, egyikünk veszi a jegyeket, másikunk a rágcsálnivalót, akkor kb ugyanannyit költünk egymásra.

Étterembe főleg az én családommal együtt szoktunk menni, akkor apa fizet, vagy a barátommal max bekapunk valahol egy hambit és azt ő szokta fizetni, nem a mi stílusunk a nagyon puccos étterembe járás kettesben, inkább együtt főzünk otthon, az jobb móka.

2016. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%
Soha sehova 😈
2016. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Közös kassza van, szóval nincs olyan, hogy egyikünk elviszi a másikat. Eléggé járkálósok vagyunk, egy éve lakunk együtt, azalatt sokszor voltunk moziban, étteremben, színházban, kirándulni, fagyizni. Néha összesűrűsödnek a dolgok, és nem tudunk ide-oda menni, akkor elég nyűgösek vagyunk mindketten. Jó, persze, pénz kb mindenhez kell, de egy kis kreativitással nem kell vagyonokat költeni ezekre. Moziba a Sugár Moziba szoktunk járni, ahol sokszor van moziünnep, kuponos akció vagy nyereményjáték. Étteremben is kuponnal voltunk mindig.
2016. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%
én nem szoktam vinni, meg szoktam kérdezni, hogy velem tart e. felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy jönni akar e vagy sem. Nem kell őt vinni a hátamon.
2016. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

* hányszor megyünk ketten ilyen helyekre? 1x sem.


otthon finomabbakat és olcsóbban tudunk főzni, filmezni szintén tudunk és nem csámcsog, meg röhög a filmbe senki.


Fagyizni meg max nyáron, ha útba esik.

2016. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell engem sehová sem vinni, megyek magamtól :)


Viccet félretéve, elég elfoglaltak vagyunk, ill. a férjem későig dolgozik hetente többször, de sokszor szervezünk programot, nem csak ő, hanem én is. Sosem várnám el, hogy a másik szervezze mindig a programokat, ill. ha megtetszik egy program, miért is várjam, hogy ő ezt kitalálja a gondolataimból? :) Kb fele-fele arányban szervezzük ezeket.


Legnagyobb közös hobbink az utazás, évente pár alkalommal sikerül is összehozni (tavaly 4 országban voltunk együtt, idén két helyre megyünk, de abból az egyik egy hosszú, dél-amerikai nyaralás, úgyhogy többre nem is marad szabadság). Kirándulni is nagyon szeretünk a környékünkön, naposabb hétvégéken elmegyünk motorral valahová a közeli hegyekbe és túrázunk, ez az időjárástól és a férjem munkahelyétől függ, van, hogy minden hétvégén megyünk, de van, hogy pár hónapig nem. Színházba eljárunk havonta-kéthavonta, barátokkal pubba beülni beszélgetni hetente egyszer kb, havi 1-2x valami egyéb program (whiskez múzeumtól buszos horrortúráig bármit el lehet itt képzelni, elég random ötletek szoktak lenni.. Kempingezni is elmegyünk évi egyszer, fesztiválra is (bár kicsi az átfedés a zenei ízlésünk között, szóval fesztiválozni általában külön szoktunk haverokkal, de évi egyet általában sikerül kifogni, ami mindkettőnknek jó).


Étterembe ritkán megyünk, annyira nem a világunk, moziba én haverokkal járok inkább, a férjem nem igazán kedveli. Külön is szoktunk programot csinálni, ill. sokszor csak elvagyunk otthon a hétköznapokon, de azért viszonylag gyakran kimozdulunk, többre nincs igényünk.


27/N

2016. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
28%
Megis miert en vigyem el? Ha penzeszsaknak hasznalna a parom, vagy mindig 50% folott fizetek, dobom a pcsaba
2016. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Hányszor visz el? Nem kell vinni.. Egyébként változó. Most gyakrabban járunk moziba, mert jönnek a jó filmek, de volt, hogy közel fél évig semmi.

Étterembe olyan 2 havonta járunk..fagyizni 2-3 hetente.

Színházba kb évente 1* megyek vele, mert nem szereti, de én megyek magamtól is barátnővel.


Egyébként pedig minden héten kimozdulunk. Akár kettesben, akár barátokkal, családdal. Itt a jó idő, egyre több a kerti parti, strandolós, fürdős hétvégék, meg a nyaralások.


Ezekből az éttermet szokta mindig ő fizetni, nem hagyja, hogy én álljam a vacsit. A többit hol ő, hol én. A nyaralást pedig felezzük.


Virágot is szokott hozni nagy ritkán, de nem bánnám ha többször eszébe jutna. :)

2016. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!