Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 ev mulva, erettsegi utan,22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ev mulva, erettsegi utan,22 evesen kezdek az egyetemen az egyik legerosebb szakon. Hanyadik felev utan lesz idom ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hulye kerdes lehet, de e teren ugye nincs meg tapasztalatom
2016. máj. 18. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én igaz technikumba jártam, 2 oda, 2 vissza volt az út, de lazán volt napi szinten 6 órám a semmittevésre!

ja és egy másodpercet nem tanultam, 5ös lettem, ráadásul mind a két szakmám 5ös lett (jó mind a kettő villamos ipar)

most is van ahogy számolom meló mellett annyi időm :D

ha ez kielégít, ha pro vagy akkor tök mindegy!

2016. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
BME mérnökinformatikus, idén végzek. Kis kihagyásokkal végig párkapcsolatban voltam. Ha van egy megértő társad, aki elviseli, hogy az utolsó hetekben plusz vizsgaidőszakban stresszesebb, feszültebb vagy, kevés időtök van találkozni, és semmi tartalmasabbra nincs energiád, akkor teéjesen jól működik a dolog. Az év többi szakaszában persze lehet kárpótolni. :)
2016. máj. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!