Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verhetném ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetném ki a fejemből a női nemet egyszer s mindörökre szexuális vonzódás tekintetében?

Figyelt kérdés
22 évesen semmilyen kapcsolatom nem volt még nőkkel, szóval ez a hajó már rég elúszott, viszont rohadtul ki van már a f**om azzal, hogy minden nap látnom kell a szebbnél szebb csajokat, akiknél tudom, hogy az életemben soha nem lesz fikarcnyi esélyem sem, sőt szánalmas lúzerként néznek le rám. Mi a fenét lehet ez ellen tenni, hogy elmúljon az érzés?
2016. máj. 20. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert férfiakkal már volt dolgod?
2016. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, de azok nem is érdekelnek, így nem frusztrál.
2016. máj. 20. 12:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Kasztráció, vagy lobotómia.
2016. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy nyomd ki a szemed. Az is egy megoldás. Esetleg persze csak esetleg tegyél azért hogy ne úgy nézzenek rád a nők ahogy.
2016. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit tenni ellene..ronda a fejem akárhogy vágatom a hajam, magas vagyok vékony lábakkal..
2016. máj. 20. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell kiverned a fejedből. Ne hülyéskedj már. Kicsit sajnáltasd magad itt gyakorin, hisztizz ha akarsz, aztán szedd össze magad.

Építs magadnak egy személyiséget, adj a külsődre, de ne csak a külsőségekkel foglalkozz.

Te is tipikusan olyan srác lehetsz, aki rondának tartja magát, a csajoknak meg tetszik. (Én is rondának tartom magam, nekem is gondjaim vannak)


Másnak is kb 22 évesen lett először komolyabb kapcsolata, de van, akinek még ennél is később. És akkor mi van? Senkinek nincs a homlokára írva. Eddig nem a csajozással foglalkoztál, ennyi. Ne hagyd, hogy a primitív emberek többsége ennyire negatívan befolyásoljon és elvegye az életkedved.


Az érzés ellen úgy lehet tenni, hogy összeszeded magad, tartasz egy kis önvizsgálatot és megkeresed azokat a lehetőségeket, hogy tudsz olyan emberré válni, amilyenné szeretnél.

2016. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát fiam ha elkönyvelted hogy nem lehet kimászni a gödörből halj benne éhen. Attól hogy a külsődön nincs tovább mit javítani javíthatsz az eszeden tanulhatsz javíthatsz a képességeiden az anyagi helyzeteden szerezhetsz barátokat és hobbikat ezek által nő az önbizalom és az önértékelés és nőnek az esélyeid. De maradhatsz a csúnya vagyok nem szeretnek gondolatnál is csak akkor tényleg rá kell jönnöd hogy mondj le a nőkről.
2016. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne add fel. Az is lehet, hogy ne csinibabákat akarj kifogni, komoly kapcsolatba egy se megy az átlagos srácokkal, maximum ha elég vastag a pénztárcája.


Átlagosabb lányok között nézelődj, aki nem csámcsog a rágón, nem kétperce esett ki a fodrásztól/manikűröstől/sminkestől (persze, amiért egy lány ad magára, még nem jelenti azt hogy plázaribizli, kivéve, ha ez a mániája), nem tapad az iPhone-ja kijelzőjére... Ezekben van az a keserűség, ha nem finanszírozod a dolgaikat, lenéznek.


Ha ez megvan, még mindig dolgozhatsz magadon is. Pár erősítő gyakorlat, tök szupereket lehet találni a neten. Értelmes srácnak tűnsz és ezért is vagy nehezebb helyzetben. Tudod egy jó ismerősöm mondja, hogy nagyon sok nőnek olyan pasi kell, aki ott alázza meg ahol tudja, veri, bunkó vele de legalább fizeti a dolgait.


Ne hagyd magad el! Tégy le a plázababákról, mert ezeknél tényleg nincs sok esélye az átlagembernek. Járj el valamilyen edzésre, iszonyat nagy önbizalmat ad és ezt megérzik a csajok is :)


20/L

2016. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

>szóval ez a hajó már rég elúszott

Hülyeség.

>sőt szánalmas lúzerként néznek le rám

Hülyeség. Te nézed annak magad.


Nem az a megoldás, hogy megpróbálod kiirtani magadból a vonzalmat, és nem is nagyon lehet. Helyette inkább magad kéne rendbetenni, nem az élet mártírjának beállítani magad és fetrengeni az önsajnálatban meg duzzogni, hogy neked nem adatik meg minden automatikusan.

2016. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8

Nem ma kezdtem edzeni :D Már az idejét sem tudom mióta nyomom, kisebb-nagyobb megszakításokkal. De ettől aztán egy fikarcnyival se lett több önbizalmam és ugyanúgy láthatatlan maradtam.

2016. máj. 20. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!