Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Ha a párotok arra kérne üljetek le az asztalhoz mert fontos dolgot kell megbeszélni. És előjönne a gyerek témával, hogy márpedig ő gyereket szeretne még idén. Mit szólnátok?
2016. máj. 20. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha feltud mutatni saját házat, saját autót(legalább egy jó bmw-t), kettőnknek havi 600 fölötti kereset, és mindketten kiéltük magunkat, jól nézünk ki, elégedettek vagyunk magunkal, tökéletes a kapcsolatunk, semmi veszekedés nincs, semmi jele hogy valaha elhagyna, akkor belemennék.
2016. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze az előbbi nekem kevés lenne, inkább külföld és kettőnknek legalább havi másfél milla kereset, hiszen egyetemet végzek és nem csóróként akarok élni, de 35 éves koromig szórakozni akarok emellett.
2016. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es

Milyen érdekes. Én pont a felsorolt esetben nem mennék bele semmiképp :)

2016. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Asszem az idénről már pont lekéstünk.


Amúgy ha ennyire nincs lekommunikálva, hogy mik a tervek, hogy elő lehet állni egy ilyen javaslattal, akkor ott valami nem jó.

2016. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy fel akarja venni a CSOK-ot.
2016. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok. Azt mondanám neki, hogy nem vetem el az ötletet, de mivel még csak 2 napja ismerjük egymást, ezért picit tegyük még félre ezt a témát :)


Ha mondjuk legalább olyan másfél, két éve együtt lennénk és érződik a kapcsolatban, hogy mindkettőnknek komolyak a szándékai akkor örülnék az ötletnek, bár az idei megvalósítást nem merném még megígérni szerintem :) De készüljünk rá és meglátjuk mi lesz.

2016. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!