Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szólnátok, ha egy nő megjegyezné, hogy biztonságban érzi magát, ha veletek van?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki néha, ha együtt bulizunk, utána hazakísér, mert ő is arra lakik. Még nem történt köztünk semmi, de nem zárnám ki a lehetőségét, hogy érdeklődik. Amúgy is jól megértjük egymást. Egy ilyen mondat ugye nem ront a helyzeten? Én bóknak szánom, ti annak vennétek? (Tényleg így érzem, ha nem is éjszaka vagyok vele. :D )

2016. ápr. 4. 03:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten jól esne, mert elismerve érezném magam. A kérdés az,1. hogy mit értessz az alatt hogy "nem rontassz a helyzeten". 2. Miért bókolsz egy férfinak. Érzel valamit iránta, vagy ezzel "köszönöd" meg a gesztust ? Csak érdekel. 29/f
2016. ápr. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Azt jelenti, hogy össze akarsz vele jönni, hosszú távú kapcsolatot akarsz tőle.
2016. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég beteg dolog ilyet mondani. Főleg hogy nem is vagytok együtt!
2016. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke lennék rá, ha egy lány ezt mondaná nekem!
2016. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pozitív visszajelzés egy Nőtől ilyet hallani!!!

38F

2016. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak kerülgetjük egymást. Ezt a biztonságérzet nem kell túlreagálni, csak egy érzés, de pont attól félek, hogy megijesztem vele. Hogy miért bókolok egy férfinak? - Sokaknak szoktam, mert a bók jól esik, csak nem akarok túl messzire menni. Alapvetően nehezen tartom meg magamnak a mondanivalómat. Gondoltam, ha férfi lennék, nekem megerősítés lenne a "férfiasságomban", örülnék neki, de persze nem tudhatom, ő hogy reagál. Abban biztos vagyok, hogy fontos neki ez a szempont, többször beszél róla.
2016. ápr. 4. 23:06
 7/8 A kérdező kommentje:
*biztonságérzetet
2016. ápr. 4. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy kicsit is ismeri a nőket, az tudja, mennyire fontos nekik a biztonságérzet. Így annak nagy bók, ha ilyet hall. Aki meg nem ismeri a nőket, azzal kár foglalkoznod.
2016. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!