Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi, aki el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki el tudna viselni ilyen szintű féltékenységet?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem a jelenlegi párom már csak azért van velem mert ha szakítanánk nem lenne hová mennie, és talán én is azért ragaszkodok hozzá mert más úgy sem viselne el.

Elég féltékeny típus vagyok, nem szoktam hisztizni inkább csak szomorú leszek, ha a párom más nőkkel jópofizik. Nem bírom elviselni ha felvesz egy csajt face-ra akiről nem tudom hogy kicsoda és sokat dumál vele, hogyha kedvesen bánik számomra idegen nőkkel. Meg úgy általában, ha olyan baráti kört akar kialakítani akiket én nem ismerek és nem is akarnak megismerni. Én annak a híve vagyok, hogy csak közös barátaink legyenek, így nem adunk okot egymásnak a féltékenységre. A legtöbb pasi ezt nem bírja elviselni. Szerintem ő is csak azért szakította meg kapcsolatot sok ismerősével hogy én egy szót se szólhassak és semmilyen okot ne adjon a szakításra. De ez így már nem jó, mert egy kapcsolatban nem elviselni kéne egymást hanem szeretni. De félek ha elhagynám örökre egyedül maradnék. Szerintetek mit kéne tennem?

21/L


2016. máj. 21. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nicsen facebookom, nincsenek barátaim se. Nem tudnál kire féltékeny lenni!
2016. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
beszéljétek meg. ígérd meg neki, hogy bármit mondhat, te nem fogsz rajta megsértődni - ez azért fontos, mert látom, hogy képes vagy túlreagálni dolgokat, amiket nem lenne szabad egyáltalán, ő meg biztosan nem fogja azt csinálni, hogy olyat mond amin tényleg felhúzhatnád magad. légy vele türelmes, hiszen elvileg szereted, tehát mindent el tudtok érni amit csak szeretnétek. hajrá!
2016. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon díjazom a csak közös baráti kör lehet dolgot. Egyszer porul jártam vele, elromlott a kapcsolat, szakítottam. Aztán ott maradtam, hogy se barátok se barátnő. Nem egy kellemes szitu és nem igazán szeretnék hasonló helyzetbe kerülni mégegyszer.
2016. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a pasi nagyon nagy része ezt nem lenne képes / hajlandó elviselni, de ettől még a te barátod lehet kivétel.


Amúgy van egyéb okod is azt hinni, hogy már nem szeret, azon kívül, hogy (amúgy nagyon racionálisan) felmérted, hogy egy ilyen lányt nagyon kevesen lennének képesek tolerálni?


Mert ha nincs, akkor tök feleslegesen túráztatod az agyadat.

Ha meg van, akkor meg azt kéne megbeszélned a barátoddal.


------


" Szerintetek mit kéne tennem?"


felnőni, mert a leírt hozzáállás nagyon nem egészséges - és a leírás alapján ezt te is teljesen jól felmérted, szóval itt az értelmi képességekkel semmi gond, hanem valami más a probléma. Akkor meg van rá esély, hogy még kinövöd.

2016. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Változtat magadon. De sürgősen.
2016. máj. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, baleknak meg marhának, esetleg papucsnak hívják őket.
2016. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én el viselném simán.
2016. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!