Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Hogy néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Hogy néz ki szerintetek egy átlagos nő?

Figyelt kérdés
Linkelnétek képet róla? Hogy képzelitek el?

2016. máj. 23. 05:51
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

???

Nem azért de ezt miért kell kérdezni? Van aki még kövérrel is összejönne, másik meg a csontsovánnyal, harmadik meg kínaival.

30/F

2016. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Hülye a kérdés, pont amiatt amit az első válaszoló is írt. Nem is értem, mennyivel leszel okosabb, ha kapsz pár képet ismeretlen emberekről. Komolyan mondom minden második ember lassan önértékelési zavarokkal küzd!
2016. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beírom a googléba, hogy "átlagos lány", és (számomra) csak szépeket ad ki.
2016. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Uram ég, ő mennyire szexi:

[link]

:D

Hihetetlenül tetszik! Pedig valaki számára ő átlagos, mert még a kép címében is benne van, hogy "átlagos lány".

2016. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Köszönöm a lepontozást!

Ha valaki tudja mit jelent az átlagos szó? Mert annak fölösleges megfeleni, vagy szeretnek a külsödért (is), vagy nem. Én nem minden esetre jönnék össze átlagos külsejű nővel.

2016. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
32%
#5 Ne törődj ezzel, ide hülyék járnak többségben.
2016. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Átlagosan ...
2016. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Oops! ***** válasza:
Pesti lakoskent a kurulottem talalhato mintabol az atlagos lany: hivalkodo, agyonsminkelt, tucatstilus, mukorom, szoli, iphone, hashtaginsta.. mediakrealmany. Amig butitjak a nepet es 10bol 7lany ilyen, addig ok az "atlagos" lanyok..
2016. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ők átlagosak a linkelt képen. Se nem csúnyák, se nem gyönyörűek. Okésak. El sem hánynám magukat tőlük, de nem is tepernék őrült módjára, hogy a barátnőim lehessenek. Átlagosak.


[link]

2016. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38-40es, középhosszú barna hajú lány, converse cipőben, répanadrágban.
2016. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!