Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak hogy felizgat a harisnyás lába?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el a páromnak hogy felizgat a harisnyás lába? Imádom simogatni a lábát és puszilgatni is. De amikor felvesz egy harisnyát akkor még jobban felizgat, és nem tudom hogy mondjam el neki,vagy hogy mit tudnék az ellen tenni hogy ennyire felizgasson.Vagy egyáltalán elmondjam neki?

2016. máj. 23. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el biztos jol fog esni neki hogy igy izgalomba tud hozni :)

21/L

2016. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki nyugodtan, nincs ebbe semmi rossz.

Egyszerűen csak kérd meg, hogy vegye fel, mert neked nagyon bejön.

2016. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Szívem, felizgat a harisnyás lábad."

Ha amúgy is tudja, hogy odavagy a lábáért, akkor igazán nem kell ennél jobban ragozni a dolgot. :)

2016. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam el neki? Mert eléggé cikinek érzem ezt! Attól félek hogy elitél :S
2016. máj. 23. 09:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatban már egy ilyen egyszerű dolgot nem mersz elmondani, ott már bajok vannak.
2016. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
El merem mondani, csak félek a reakciójától
2016. máj. 23. 10:33
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a reakciójától. Ez egyáltalán nem durva kérés, de ha ő mégis annak veszi és szörnyen rosszul reagál rá, akkor el lehet gondolkozni azon, hogy egymást keresitek-e.
2016. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom! Köszönöm a segítséget! :)
2016. máj. 23. 10:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Csak mond neki mennyire szexi ha harisnyát hord, és mennyire felizgat ez téged. Pl párom is ezzel jött hogy ilyeneket írogatott majd mondott nekem, és kérte ha lehet randira combfix mindig legyen rajtam, én örültem neki hogy ez tetszik neki, hisz érte miatta is kezdtem hordani.
2016. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ez kb csak annyira furcsa, mint hogy valaki szereti a combfixet, a fűzőt, stb... csak nehogy arra jusson ebből, hogy minden nő lába felizgat harisnyában.
2016. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!