Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak hogy felizgat a harisnyás lába?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el a páromnak hogy felizgat a harisnyás lába? Imádom simogatni a lábát és puszilgatni is. De amikor felvesz egy harisnyát akkor még jobban felizgat, és nem tudom hogy mondjam el neki,vagy hogy mit tudnék az ellen tenni hogy ennyire felizgasson.Vagy egyáltalán elmondjam neki?

2016. máj. 23. 09:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet! :)
2016. máj. 23. 12:27
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem furcsa? :)
2016. máj. 23. 12:28
 13/19 anonim ***** válasza:
Engem is felizgat ha sötét a harisnya és valami szoknyás kosztümmel párosítva még vadítóbb. :)
2016. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, h mennyire szeret harisnyát hordani. Ha alapból is szereti, akkor nem hinném, h gond lehet belőle, sőt mégjobban élvezni fogja a hordását, ha tudja, h ez téged beindít. Viszont, ha nem szeret harisnyát hordani, vagy ami még rosszabb egyenesen elzárkózik tőle, akkor azért csak óvatosan vezesd rá, mert könnyen sértődés/ellenérzés lehet belőle, ha nagyon erőlteted. Akkor sem reménytelen a helyzet, mert el lehet érni, h viselje, vagy megszerettetni vele, csak akkor másképp kell megközelíteni a dolgot.

És ezeket tapasztalatból írom, mert engem is nagyon beindítanak a harisnyás női lábikók, és volt már kapcsolatom ilyen meg olyan nővel is. Már aki imádta a harisnyát, meg volt olyan is, aki egyenesen rosszul volt tőle, ha fel kellett vennie.. Na az nehéz ügy volt nagyon, de még nála is sikerült elérni, h hordja. :-)

2016. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szereti hordani szerencsére! :) Te hogy mondtad el neki hogy tetszik neked? :)
2016. máj. 24. 10:10
 16/19 anonim ***** válasza:

Te harisnya fétisű vagy, felizgat a látványa, tapintása. Ami azt jelenti, hogy bárkin látsz harisnyát, gondolom főleg nylont, akkor nem bírsz magaddal.

Tudod vannak nők, akiket nem zavar ha a pasija erre izgul, de a többséget zavarja, mert szánalmasnak találja azt, aki egy nylonos ruhaneműre izgul fel, nem magára a természetes testre.

Szóval vagy örülni fog neki, vagy dühös lesz, mert átverve érzi magát, hogy nem is őt szereted, hanem a nylon-harisnyákat.

2016. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De ez hülyeség, h nem is őt szereted, hanem a harisnyákat. Ha ez így lenne, akkor nem beszélnénk ezt meg a párunkkal, hanem vennénk a boltban harisnyát, és azon élnénk ki az ilyen jellegű vágyakat. Akár teljesen titokban is. Jóóó, lehet van ilyen is, nem tudom. De én a magam részéről csak a női lábon vonzódom a harisnyákhoz. Tehát ez a kettő, szervesen kapcsolódik egymáshoz.
2016. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akit nem zavar, hogy harisnyásan indulsz be rá, akkor nyert ügyed van, de van akit ez letaglóz és csalódásként éli meg, főleg ha csupán muszájból hord harisnyát. Én is volt pár csaj, aki csak alkalomkor húzott harisnyát, finoman utaltam rá, hogy milyen szexi benne, de azt mondta, ő anélkül szeret lenni, akinek szép lábai vannak, úgy szép, csupaszon.
2016. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igazából ha valakin látok harisnyát és formás lába van akkor megnézem de nem izgulok fel,viszont ha páromon van akkor igen.De csupaszon is imádom az egész testét, csak a harisnya dob rajta,szerintem szexi! :)
2016. máj. 24. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!