Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Fél éve szeretkezünk rendszeresen a párommal, de sajnos nem tudok elmenni.

Ô az elsô partnerem, sosem voltam még mással. Neki volt már több barátnôje, mindegyiket ki tudta elégíteni rendesen. Csak engem nem.

Amikor bennem van, sajnos szinte nem is érzek semmit, csak azt érzem, ha beteszi. Fél-háromnegyed órás meneteink szoktak lenni, de alig érzek valamit az egész alatt. :(

Próbáltunk már több pózt is, de semmi javulás. Ráadásul az elsô alkalmakkor rájöttem, hogy picivel többet érzek, ha összeszorítom a hüvelyem, ezért folyamatosan azt csinálom, de így se jobb. :(


Nagyon szeretem a páromat és mindenképpen megoldást szeretnék találni erre a problémára.


Ha magamnak csinálom, el tudok menni, és úgy érzem, többszörös orgazmusra lennék képes.

Gondoltam már arra, hogy erôsítsem az izmaimat, hogy tudjam szorítani, de nem tudom, hogy kell megtanulni.


Nagyon szomorú vagyok, de ezt nem mondhatom el a barátomnak, mert végleg elvenném az önbizalmát.


Tudnátok segíteni, hogy ezt hogyan oldhatnám meg?

Köszönöm,

19/L


2016. máj. 24. 14:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Sokkal jobb kedvem lett, köszi. :))


#9: A fordított lovaglópózt még nem, de a másik kettôt igen. Hátulról (kutyapózban) nem érzek semmit, vagyis még kevesebbet mint misszionáriusban, a lovaglónál kicsit jobb, de sajnos nem túl sokkal.

Gyakran be sem tudja tenni. Akkor mindig nevetünk egy jót, és addig próbálkozunk, ameddig nem megy újra.

Örülök, hogy egyedül van orgazmusom, de nagyon rossz, hogy a barátommal nem érzek semmit. Neki is szoktam képeket küldeni ilyenkor, elmondom neki, mire gondoltam közben, ezeket pl be is építjük, de sajnos nem javítja sokat az együttléteket.


#10: Akkor biztosan ki fogom próbálni ezeket a gyakorlatokat. :))


Olvastam még, hogy a tantrikus dolgok és a gésagolyó is segíthet valamennyit. Ezekrôl van esetleg tapasztalatotok? :)

2016. máj. 24. 16:19
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem tudja betenni? Mi ennek az oka? Puhaság?
2016. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Figyelj te még ultrafiatal vagy, szerintem nem kéne az egészre ennyire ráfeszülni. Nekünk két év kellett a párommal, hogy egymáshoz csiszolódjunk, mindketten elsők a másiknak.

Élvezzétek azt, ami már megy, és közben lehet kísérletezni.

2016. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#12: Igen, gondolom amiatt, hogy mivel nem tudok elélvezni, folyamatosan kívánom és minél többször szeretnék vele lenni. Így van olyan, hogy egy hétvégén 6-7-szer fekszünk le egymással.

Ezért nem is szokott mindig teljesen kemény lenni, ha orálisan kényeztetem, akkor sem teljesen.


#13: Köszönöm a tippet, de idôvel sajnos nagyon lerombolom az önbizalmát ezzel szegénynek.

2016. máj. 24. 17:52
 15/22 anonim ***** válasza:
#10 vagyok.Gesagolyom van de kozel sem olyan hatasos mint amit irtam.Szerintem kezdj huvelyizomerositessel es egyetertek azokkal akik a parod exeinek szavahihetoseget kerdojelezik meg.Nem mindenkinek van orgazmusa, de van sok egyeb lehetoseg,szerintem a hangsuly azon legyen h erezd vegre. ES valoban ossze kell szoknotok.
2016. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15: Köszönöm a választ! :))
2016. máj. 24. 19:09
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a párodnak is vissza kéne vennie az arcából, és inkább átlendülni abba a mentalitásba, hogyha eddig amiket próbált más barátnőknél nem váltak be (egyáltalán minek hozza be a többi bnőjét mint téma???), akkor ideje változtatni, többet kommunikálni... ez jó, ez nem jó stb... te is próbálgatod magadnál, tudod őt irányítani, hogy mi esik jól. Ez nem egy teljesítményteszt, nem kell semmit sem "alkotni" vagy "megmutatni", csak oda kell figyelni a másikra és kommunikálni. Ha nem megy úgy, hogy beteszi, hát előbb elégítsen ki téged ujjal vagy szájjal, vagy izgassa közbe a csiklódat, ahogy mondtam. Te is próbálj helyezkedni közben, hátha többet érzel egy bizonyos pozícióban.Mindensetre ne feszengjetek ezen ennyit, mert végül ez fogja kinyírni a kapcsolatot, nem az hogy nem élvezel el...
2016. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17: Én is szoktam kérdezgetni, hogy miket csináltak a volt barátnôivel, mert érdekel, kíváncsi vagyok. Egyáltalán nem zavar. :)

Mint írtam is, mindent megtesz, hogy kielégüljek, de sajnos nem megy nekünk. Ha hosszasan nyal, vagy szererkezünk, direkt sokáig csinálja, hogy élvezzem én is, de sajnos nem élvezem, ezért szoktam neki mondani, hogy menjen el nyugodtan, elégüljön ki legalább ô, mert az nekem is jó érzés (lelkileg). :)

De azért köszönöm a tanácsot! :))

2016. máj. 24. 21:52
 19/22 anonim ***** válasza:
Esetleg azt tudom ajanlani, ami nekem meghozta az elso huvelyi orgazmusomat teljesen veletlen. A parod uljon az agy szelere, mintha rendesen ulne, te meg igy ulj ra majd kezdj elore hatra mozogni es kozben feszitgesd a huvelyedet minden egyes mozdulattal (en egy ido utan ra ereztem es automatikusan csinaltam a "jo erzesre" a feszitgeteseket es mar tobb pozban is jott orgazmus). Egy probat meger :D.
2016. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19: Köszi az ötletet! :D Minden tippért nagyon hálás vagyok! :))
2016. máj. 24. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!