Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Fél éve szeretkezünk rendszeresen a párommal, de sajnos nem tudok elmenni.

Ô az elsô partnerem, sosem voltam még mással. Neki volt már több barátnôje, mindegyiket ki tudta elégíteni rendesen. Csak engem nem.

Amikor bennem van, sajnos szinte nem is érzek semmit, csak azt érzem, ha beteszi. Fél-háromnegyed órás meneteink szoktak lenni, de alig érzek valamit az egész alatt. :(

Próbáltunk már több pózt is, de semmi javulás. Ráadásul az elsô alkalmakkor rájöttem, hogy picivel többet érzek, ha összeszorítom a hüvelyem, ezért folyamatosan azt csinálom, de így se jobb. :(


Nagyon szeretem a páromat és mindenképpen megoldást szeretnék találni erre a problémára.


Ha magamnak csinálom, el tudok menni, és úgy érzem, többszörös orgazmusra lennék képes.

Gondoltam már arra, hogy erôsítsem az izmaimat, hogy tudjam szorítani, de nem tudom, hogy kell megtanulni.


Nagyon szomorú vagyok, de ezt nem mondhatom el a barátomnak, mert végleg elvenném az önbizalmát.


Tudnátok segíteni, hogy ezt hogyan oldhatnám meg?

Köszönöm,

19/L


2016. máj. 24. 14:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

17# jót írt, az tényleg segít, ha minél inkább megpróbálod megmutatni, rávezetni, hogy ha magadnak csinálod, hogy megy. Mivel nem írtad le, neked milyen módon megy pontosan, azon kívül, hogy csiklóizgatással, mondok egy példát: megfogod az ő kezét, akár egy ujját és oda teszed, ahol pl. te szoktad magadat érinteni, és megpróbálod leutánozni a saját mozdulataidat az ő kezével. Ne koncentrálj arra, hogy most lesz-e orgazmus vagy sem, eleinte mindig próbálj kis lépésekben haladni, pl. találd meg, hogy ez vagy az a mozdulat, pozíció, erősség jó érzés, ahhoz hasonló, amit magadnak tudsz csinálni. Közben mozgathatod a csípődet is, nem csak az ő kezét.

Ha bevállalósak vagytok, megpróbálhatod azt is, hogy aktus közben te is magadhoz nyúlsz, hátha épp úgy sikerül először. Fél év még nem sok idő, főleg mivel első kapcsolatban vagy, nem szabad nagyon rástresszelni erre az orgazmus kérdésre, mert mi nők agyban is prímán el tudjuk rontani.

Én például rengetegszer volt, hogy mikor ott voltam, hogy na, talán most, pont annál az érzésnél ez a gondolat beröppent az agyamba, és a talán mostból azonnal majdnemet csinált. Először úgy sikerült elmennem orális izgatással, hogy csakis arra koncentráltam, hogy amit aktuálisan csinált a párom, az mennyire jó érzés, kivételesen sikerült minden elvárás nélkül teljesen ellazulnom, aztán ösztönösen rámozdultam. Ez három évi párkapcsolat után történt. :D

És ne indulj ki abból, hogy ezt vagy azt úgysem élvezed és nem is fogod, koncentrálj csak arra, mit élvezel.

2016. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
#21: Nagyon szépen köszönöm az ötletet! :))
2016. máj. 25. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!